IEM 2019. Anna Kaźmierczak, kobieca strona pracy w Intelu. Wywiad.

IEM 2019. Anna Kaźmierczak, kobieca strona pracy w Intelu. Wywiad.

IEM 2019. Anna Kaźmierczak, kobieca strona pracy w Intelu. Wywiad.
Krzysztof Fiedor
03.03.2019 19:59, aktualizacja: 03.03.2019 20:57

Intel Extreme Masters 2019 to miejsce spotkań nie tylko entuzjastów gier ale też spotkania biznesowe z osobistościami, które kreują rynek i mają olbrzymi wpływ na to co się dzieje na naszym technologicznym podwórku. Rozmawiamy z Anną Kaźmierczak piastującą stanowisko Consumer Sales Director North East EMEA w Intelu.

Pani Anna z polskim oddziałem Intela związana jest właściwie od początku jego istnienia. W trakcie swojej kariery miała udział przy wprowadzaniu na rynek takich rozwiązań jak Intel Centrino, Intel Pentium 4, Intel Core 2 Duo czy procesory serwerowe Xeon. Tym bardziej trzeba docenić jej osiągnięcia, ponieważ od lat działa w branży, która wciąż zdominowana jest przez mężczyzn. Choć jak wspomina w materiale Pani Ania, od kilku lat trend ten jest w odwrocie, zwłaszcza widać to właśnie w Intelu.

Obraz

Anna Kaźmierczak przez lata awansowała w strukturach polskiego oddziału Intela. Wcześniej pracowała jako dyrektor ds. rozwoju rynku, gdzie zarządzała współpracą z międzynarodowymi producentami komputerów w całym regionie Europy Środkowej i Wschodniej (CEE). Wśród firm współpracujących znalazły się HP, IBM czy Dell.

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['cmp', false]); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'gde-default', '15ZLcu_aGLZHzWp.zAXZHdU5HZEZP8bpNXXS6Q2fg8f.X7', 'rbofhiefcv', 'jtvhqbngooifynlpnjnxduxomimw'], ['viewable', 'gde-default', '15ZLcu_aGLZHzWp.zAXZHdU5HZEZP8bpNXXS6Q2fg8f.X7', 'ocfmkvnjbq', '_gde_isndwl_ocfmkvnjbq']);

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)