IEM 2019. HyperX z mobilną areną i giętkimi słuchawkami

IEM 2019. HyperX z mobilną areną i giętkimi słuchawkami

IEM 2019. HyperX z mobilną areną i giętkimi słuchawkami
Krzysztof Fiedor
02.03.2019 19:40, aktualizacja: 05.03.2019 11:41

Na tak ważnym wydarzeniu jak Intel Extreme Masters 2019 nie mogło zabraknąć marki HyperX. Tym razem amerykański producent peryferii dla graczy postawił na ciekawą ekspozycję (ciężarówka ze sceną) i na nowości produktowe, które mogą co niektórych zaskoczyć.

Ekspozycja na IEM Expo to HyperX Esport Track czyli pierwsza mobilna arena e-sportowa, która zawitała do nas z USA. Koniecznie zajrzyjcie na to stanowisko, ponieważ można zdobyć wiele fantów i sprawdzić w działaniu zupełne nowości, które trafią do sprzedaży w ciągu najbliższych tygodni i miesięcy. A jest na co czekać tylu produktów HyperX nie prezentował od dawna.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Jedną z nowości będzie mikrofon dla streamerów i youtuberów. Ciekawa, podświetlana konstrukcja z funkcją natychmiastowego wyłączenia nagrywania. Wystarczy lekko puknąć w górną część a mikrofon zatrzyma nagrywanie dźwięku. Kolejne puknięcie wznawia rejestrację. Ten ciekawy sprzęt trafi do sprzedaży już 25 marca bieżącego roku.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Kolejna nowość to słuchawki Cloud Orbit, które zostały zaprojektowane wspólnie z producentem rozwiązań audiofilskich, Audeze. Znajdziecie w nich przetworniki 100 mm i autorską technologię pozycjonowania dźwięku. To pierwsze słuchawki w ofercie producenta, które wymają indywidualnej kalibracji. Efekt jest taki, że nawet najbardziej sceptyczni, polscy dziennikarze technologiczni wyrazili jednoznacznie słowa uznania. Cena jeszcze nie jest znana a w sprzedaży słuchawki pojawią się niebawem.

Obraz

Mnie osobiście zafascynowały bezprzewodowe słuchawki Cloud Stinger dedykowane PS4. To przeprojektowana wersja popularnego ekonomicznego modelu, która powinna wytrzyma wszystko! Popatrzcie.

Na koniec warto wspomnieć o ładowarkach do padów do PS4 a nawet do kontrolerów z Nintendo Switch. To całkowicie nowe akcesoria w ofercie HyperX a producent wierzy w ich rynkowy sukces. Te nowości i jeszcze wiele innych sprzętów dla graczy zobaczycie na ekspozycji HyperX, nie możecie jej ominąć!

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['cmp', false]); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'gde-default', '15ZLcu_aGLZHzWp.zAXZHdU5HZEZP8bpNXXS6Q2fg8f.X7', 'zirpcpdqql', 'lxeouuxfqydaopnrrmuazcusosoe'], ['viewable', 'gde-default', '15ZLcu_aGLZHzWp.zAXZHdU5HZEZP8bpNXXS6Q2fg8f.X7', 'wjiggmnulg', '_gde_isndwl_wjiggmnulg']);

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)