IEM 2019. Tajemniczy LootBox do wygrania. Konkurs!

IEM 2019. Tajemniczy LootBox do wygrania. Konkurs!
Krzysztof Fiedor

02.03.2019 23:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejny ekscytujący dzień na Intel Extreme Masters 2019 za nami. Tłumy odwiedzających i olbrzymie emocje oraz masa atrakcji. Tak w skrócie można podsumować sobotę w katowickim Spodku i MCK. Jednak to nie koniec atrakcji dla naszych czytelników. Mamy dla Was kolejny konkurs, w którym do wygrania jest HyperX LootBox.

Tajemniczy LootBox zawiera kilka sprzętów, które spodobają się entuzjastom dynamicznych strzelanek. W środku znalazła się między innymi mysz Pulsefire FPS Pro RGB, którą środowisko przyjęło bardzo ciepło. Kolejny sprzęt to klawiatura Alloy FPS RGB a na dokładkę podkładka :) Furry Speed w rozmiarze M. Jak widać zacny zestaw trafi do zwycięzcy.

Obraz

Ponownie zadanie stojące przed Wami nie wydaje się być trudne. Choć… kto wie? Pytanie dotyczy e-sportu. Pamiętajcie najciekawiej opisana odpowiedź zostanie doceniona. Oto pytanie:

Jak uważasz, czy e-sport mógłby się znaleźć na olimpiadzie?

Na odpowiedzi zarejestrowanych czytelników czekamy do wtorku (5 marca) do końca dnia. Wybierzemy dwie, naszym zdaniem najciekawsze odpowiedzi. Kreatywność również będzie doceniona. Zwycięzców ogłosimy w odrębnym wpisie 7 marca 2019. Pełna treść regulaminu.

Zachęcamy też do śledzenia i komentowania naszej relacji z Intel Extreme Masters. Wszystkie wpisy dotyczące tego wydarzenia znajdziecie w dedykowanej sekcji lub w serii Intel Extreme Masters 2019.

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['cmp', false]); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'gde-default', '15ZLcu_aGLZHzWp.zAXZHdU5HZEZP8bpNXXS6Q2fg8f.X7', 'ybfepkelpg', 'jquihfcjjohxvbhvbwsxfiqyremf'], ['viewable', 'gde-default', '15ZLcu_aGLZHzWp.zAXZHdU5HZEZP8bpNXXS6Q2fg8f.X7', 'vcmkciopzb', '_gde_isndwl_vcmkciopzb']);

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (80)