IEM 2019 w przededniu imprezy. Zapraszamy do śledzenia relacji

IEM 2019 w przededniu imprezy. Zapraszamy do śledzenia relacji

IEM 2019 w przededniu imprezy. Zapraszamy do śledzenia relacji
Piotr Urbaniak
28.02.2019 18:08

Wprawdzie zasadnicza część IEM 2019 rozpoczyna się dopiero jutro, 1 marca, ale już w przededniu imprezy widzowie tłumnie przybyli do katowickiego Spodka. Rozgrywane są mecze fazy ćwierćfinałowej w Counter-Strike. To oczywiście przedsmak tego, co ma się wydarzyć w mieście e-sportu w ciągu najbliższych dni. My zapraszamy Was do śledzenia naszej relacji.

Prócz suchych faktów, planujemy – jak zwykle zresztą – liczne konkursy i wyzwania z nagrodami. Nie zabraknie też obszernych relacji ze stoisk i wywiadów z ciekawymi osobami ze świata sprzętu komputerowego i gier. W planach mamy co najmniej kilkanaście materiałów wideo; dłuższych niż ten widoczny powyżej. Zapnijcie pasy, bo wrażeń z pewnością nie braknie. I nie, nie mówimy tu jedynie o treści dla najbardziej zapalonych maniaków e-sportu.

Na IEM 2019, wraz z kamerą, planujemy być do samego końca, czyli godzin wieczornych 3 marca. Gorąco zachęcamy, aby w tym czasie sprawdzać dp czujniej niż zazwyczaj ;)

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['cmp', false]); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'gde-default', '15ZLcu_aGLZHzWp.zAXZHdU5HZEZP8bpNXXS6Q2fg8f.X7', 'pgimlxoquv', 'lotwmtvnckgnnoglvzzodszmwdok'], ['viewable', 'gde-default', '15ZLcu_aGLZHzWp.zAXZHdU5HZEZP8bpNXXS6Q2fg8f.X7', 'mhpsouifou', '_gde_isndwl_mhpsouifou']);

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)