[IEM2014] Stoisko Intela, a na nim dla każdego coś fajnego

[IEM2014] Stoisko Intela, a na nim dla każdego coś fajnego

[IEM2014] Stoisko Intela, a na nim dla każdego coś fajnego
Krzysztof Fiedor
14.03.2014 16:50

Wśród tegorocznych wystawców na Intel Extreme Master zdecydowanie największe wrażenie robi wzorowo zagospodarowana olbrzymia przestrzeń… Intela. Główny sponsor mistrzostw świata dla graczy rozłożył się na środku Spodka. Duża przestrzeń i tysiące potencjalnych odwiedzających skłoniły Intela do wystawienia prawdziwych perełek wśród sprzętu komputerowego.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na różnych urządzeniach można pograć we wszystkie tytuły, w których rywalizują gracze ze światowej czołówki. I tak swoich fanów przyciągają Starcraft II, League of Legends i Counter Strike. Oczywiście to nie jedyne tytuły, w których można się sprawdzić. Nie zabrakło też nadchodzącego Heartstone oraz Civilization 5. W te dwa ostatnie tytuły można pograć na intrygującym Sony Vaio Duo. Ten konwertowalny ultrabook może być zarówno wydajnym laptopem jak i całkiem poręcznym tabletem. Osobiście sprawdziłem możliwości tego mikrusa w Civilization 5, pozytywnie się zaskakując płynnością gry jak i responsywnością interfejsu. A przecież to tylko jeden z wielu sprzętów na stoisku głównego sponsora.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W oczy rzucają się też dedykowane dla graczy konstrukcje Alienware. Może nie są one tak poręczne jak opisane wyżej Sony, jednak wydajnościowo prezentujące się o wiele lepiej. Pojawiły się również komputery typu All-In-One marki Lenovo, które wzbudziły żywe zainteresowanie wśród graczy, nie mających zbyt wiele do czynienia wcześniej z takimi konstrukcjami.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Nie mogło oczywiście zabraknąć tabletów, z którymi Intel radzi sobie coraz lepiej. Co ciekawe, prezentowane są znane raczej tylko na rynku polskim produkty firm Colorovo i GoClever. Ten ostatni prezentuje opisaną przez nas jak i przez blogerów Insignię 785 Pro.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Nie samym sprzętem gracz żyje :). W zakamarkach stoiska Intela można było się natknąć na gablotę z oficjalnym pucharem Intel Extreme Masters, z którym można było sobie zrobić słodkie fotki:). Nie zapomniano też o entuzjastach wyścigów. Można było zasiąść za kierownicą prawie prawdziwego bolidu F1.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)