IEM2018: Aorus i morele.net razem na IEM Expo. Konkurs!

IEM2018: Aorus i morele.net razem na IEM Expo. Konkurs!

IEM2018: Aorus i morele.net razem na IEM Expo. Konkurs!
Krzysztof Fiedor
02.03.2018 18:50

Marka Aorus na Intel Extreme Masters 2018 połączyła siły ze sklepem morele.net. Pozwoliło to pokazać pełne portfolio produktów dla entuzjastów z atrakcyjną ekspozycją i promocjami na wybrane modele sprzętu. Promocje trwają przez cały marcowy weekend kiedy odbywa się IEM 2018 i IEM Expo. Do tego możecie zapoznać się z gotowymi komputerami z serii Supreme, które powstały z komponentów marki Aorus.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W ofercie morele.net znalazła się cała rodzina komputerów dla graczy. Od przystępnej cenowo serii Ender przez Elite, Challenger i najmocniejszą Supreme właśnie. Ogólna specyfikacja komputerów nie mówi za wiele o wydajności, jednak można z niej dowiedzieć się, że w dużej mierze jednostki centralne powstały w ścisłej kooperacji pomiędzy wymienionymi wyżej podmiotami. W środku znajdziemy płytę główną, kartę graficzną, chłodzenie, a nawet zasilacz marki Aorus. Całość została zamknięta w obudowie również Aorusa. Do kompletu mamy jeszcze akcesoria, klawiatura, mysz, słuchawki i podkładka również są tej samej marki.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Morele.net przygotowało atrakcyjną promocję na produkty Aorus. Od taniej myszki Aorus M3 za 109 złotych (wcześniejsza cena 159 złotych) czy podkładki Aorus AMP300 za 39 złotych (wcześniejsza cena 75 złotych), po zestaw płyty głównej Z370 Aorus Gaming 5 z poszukiwaną grafiką Aorus GeForce GTX 1060 6GB z niecałe 2200 złotych. Regularna cena cena to 2888 złotych!

Konkurs!

Oczywiście i tu nie mogło zabraknąć konkursu, w którym do wygrania jest atrakcyjny zestaw w postaci myszki Aorus M3, czapki i koszulki. Pytanie do naszych Czytelników jest następujące: opisz logo marki Aorus, czy to zwierzę, czy może postać, a może coś jeszcze innego? Popuśćcie wodzę fantazji i opiszcie to w komentarzu. Najciekawszy, naszym zdaniem, nagrodzimy zestawem jak poniżej.

350210989104916417

Konkurs przeznaczony jest dla zarejestrowanych czytelników serwisu dobreprogramy. Na odpowiedzi macie czas do 6 marca (wtorek) do godziny 23.59. Zwycięzca zostanie wyłoniony 8 marca. Powodzenia!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (67)