IEM2018: komputer na ścianie, polski projekt obudowy na IEM Expo. Konkurs!

IEM2018: komputer na ścianie, polski projekt obudowy na IEM Expo. Konkurs!

IEM2018: komputer na ścianie, polski projekt obudowy na IEM Expo. Konkurs!
Krzysztof Fiedor
04.03.2018 12:33, aktualizacja: 08.03.2018 11:06

IEM Expo w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) to olbrzymia przestrzeń, gdzie producenci sprzętu komputerowego prezentują swoją najnowszą ofertę. Znajdziecie tu największych graczy tego rynku, Acer, Aorus, MSI, NTT, Intel i wiele, wiele innych. Z większości z nich mamy odrębne materiały, gdzie przedstawiciele firm mówią o nowych produktach i zapraszają do odwiedzenia swoich stref. Na tegorocznej edycji znalazło się jednak coś, czego chyba jeszcze w dotychczasowej historii IEM nie było. Młoda, polska firma pokazała obudowę komputerową, która z wyglądu obudowy nie przypomina, za to wzbudza ogromne zainteresowanie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Projekt dopiero wyszedł z fazy koncepcyjnej i mamy możliwość zobaczyć pierwszy, kompletny egzemplarz. Na strefie HyperX koniecznie unieście głowy i skierujcie wzrok nieco wyżej. Na ścianie tuż pod logo zawisł twór przypominający z wyglądu coś w kształcie kwadrokoptera. Niech Was to nie zmyli, to całkiem pojemna i ekstrawagancka obudowa komputerowa. Obudowa z założenia jest przystosowana do montażu na ścianie. Szczególnie do gustu przypadł mi patent z lustrem weneckim. Docenią to z pewnością osoby, które poszukują komputera o nieco innej, odświeżonej formie i przy okazji oszczędzą miejsce w swoim mieszkaniu. Oficjalna, pierwsza prezentacja na tak dużym wydarzeniu jak IEM 2018, z pewnością odniosła sukces, a autorzy projektu otrzymali wiele pozytywnych komentarzy. Koniecznie zajrzyjcie na ekspozycję HyperX, gdzie możecie porozmawiać z autorami intrygującej obudowy.

350211042724702145

Pomysł i pierwsze projekty powstały w głowach studenta informatyki i projektanta wzornictwa przemysłowego (syn i ojciec), którzy kochają rzeczy nieprzeciętne. Przyświecająca im idea to tworzyć i dawać ludziom możliwość otaczania się pięknem. Chcą wzbudzić takie emocje jak radość czy zachwyt z posiadania przedmiotów nietuzinkowych, wręcz nieoczywistych. I chyba im się to udało :) Wiemy też, że pomysłowy duet pracuje już nad kolejnym modelem obudowy, który być może niebawem ujrzy światło dzienne. Jak na razie, możecie obejrzeć rendery na stronie domowej projektu.

Konkurs!Przy okazji premierowego pokazu obudowy na strefie HyperX przygotowaliśmy dla Was zabawę, w której do wygrania jest zestaw w postaci myszki HyperX Pulsefire FPS i podkładki HyperX Fury S. Zadanie jet bardzo proste. Opisz w komentarzu swoją wymarzoną obudowę i podaj kilka unikatowych jej cech, które mogą wpłynąć na jej atrakcyjność i funkcjonalność.

350211042724898753

Najciekawsza, naszym zdaniem odpowiedź zostanie nagrodzona zestawem HyperX. Na odpowiedzi czekamy do 6 marca (wtorek) do godziny 23.59. Zwycięzca wyłoniony zostanie w czwartek, 8 marca. Powodzenia!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (64)