IEM2018: kończymy relację. Trzy torby fantów do wygrania w ostatnim konkursie!

IEM2018: kończymy relację. Trzy torby fantów do wygrania w ostatnim konkursie!

IEM2018: kończymy relację. Trzy torby fantów do wygrania w ostatnim konkursie!
Krzysztof Fiedor
04.03.2018 17:23

Pomału kończą się aktywności związane z 12 finałem Intel Extreme Masters 2018. To piąty finał, który goszczą Katowice i jego najbardziej rozpoznawalny obiekt, Spodek. W ciągu dwóch weekendów (24-25 luty i 2-4 marzec) w przez Spodek i MCK (Międzynarodowe Centrum Konferencyjne) przewinęły się olbrzymie tłumy zwiedzających. Już za kilka dni pojawią się oficjalne dane na temat frekwencji IEM 2018 i IEM Expo. Oczywiście do końca wierzymy, że zostanie pobity zeszłoroczny rekord frekwencji (173 tys odwiedzających), choć tegoroczna aura nie była tak przychylna jak przy poprzednich edycjach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Dla tych, którzy nie mogli się pojawić osobiście w Katowicach redakcja dobrychprogramów (w składzie Coleslav, Kristov_pl i o.zio) prowadziła relację przez oba weekendy. Odwiedziliśmy mnóstwo stoisk firm, które prowadziły swoje strefy w MCK. Z większością z nich opracowaliśmy materiały wideo, w których informowaliśmy o nowościach i atrakcjach, które są dostępne na miejscu. Dodatkowo dla podniesienia atrakcyjności relacji, praktycznie przy każdym tego typu materiale uruchomiliśmy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wystarczy tylko odpowiedzieć w pomysłowy sposób na przygotowane pytania. Tu zachęcamy Was do przejrzenia naszej relacji i wzięcia udziału w trwających konkursach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym czytelnikom. Zarówno tym, którzy śledzili naszą relację na portalu, jak i tym których mieliśmy okazję spotkać w Spodku i MCK przy okazji IEM 2018, zrobić sobie zdjęcie, czy chwilę porozmawiać. Cieszy nas niezmiernie, że doceniacie pracę jaką na co dzień wykonujemy przy prowadzeniu tak dużego portalu. Mnóstwo miłych słów, które usłyszeliśmy znaczą dla nas naprawdę wiele i stanowią dla nas paliwo do dalszego działania.

Konkurs!

Przemierzając Spodek i przestrzenie wystawowe w MCK przy okazji rozmów z firmami, które się tam prezentowały, otrzymaliśmy jeszcze całą masę mniejszych i większych fantów i gadżetów. Chętnie się nimi podzielimy z Wami, przy okazji już ostatniego konkursu. Aby stać się właścicielem jednej z toreb wypchanych po brzegi fantami partnerów wystarczy opisać swoje wrażenia z tegorocznego Intel Extreme Masters 2018. Napiszcie co takiego Was zainteresowało najbardziej, co Wam się spodobało, co Wam zapadło w pamięć. Może coś Wam się nie spodobało? Wyraźcie swoją opinię. Trzy najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy.

Obraz

Otrzymane fanty podzieliliśmy na trzy zestawy. W najbardziej wypakowanym znalazły się słuchawki gamingowe CA Viper (CA-1708), myszka HyperX Pulsefire FPS, podkładka Lenovo Legion, kubek MSI, koszulki MSI, morele.net, Lenovo. Forma do lodu w kształcie logo Razer :) magnes MSI, okulary przeciwsłoneczne Lenovo Legion, retro plakat Kinguin oraz drobiazgi jak smycze, przypinki i silikonowe opaski na nadgarstek.

Zawartość środkowego to podkładka HyperX Fury S, podkładka Lenovo Legion, worek sportowy Optimus, czapka Lenovo Legion, koszulka Samsung4Gamers, koszulka morele.net, płyn do czyszczenia NTT, kubek Lenovo Legion, magnes MSI, okulary przeciwsłoneczne Lenovo Legion, retro plakat Kinguin oraz drobiazgi jak smycze, przypinki i silikonowe opaski na nadgarstek.

Trzeci zestaw to między innymi podkładka Lioncast Buff, kalendarz HIRO, czapka Lenovo Legion, worek sportowy Lenovo Legion, koszulka Corsair, koszulka Optimus, koszulka Dishonored 2, torba AOC, termos turystyczny Optimus, kubek Lenovo Legion, fidget spinner, frisbee TP-Link, kulary przeciwsłoneczne Lenovo Legion, retro plakat Kinguin oraz drobiazgi jak smycze, przypinki i silikonowe opaski na nadgarstek.

Na odpowiedzi macie czas do 6 marca (wtorek) do godziny 23.59. Zwycięzców wszystkich konkursów związanych z Intel Extreme Masters 2018 poznamy 8 marca.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (56)