IEM2018: premiera klawiatury i myszki HyperX. Mamy też konkurs!

IEM2018: premiera klawiatury i myszki HyperX. Mamy też konkurs!

IEM2018: premiera klawiatury i myszki HyperX. Mamy też konkurs!
Krzysztof Fiedor
03.03.2018 18:02, aktualizacja: 06.03.2018 12:14

Marka HyperX na potrzeby Intel Extreme Masters 2018 połączyła siły ze sklepem RTVEuroAGD. Na wspólnej ekspozycji możecie zapoznać się z produktami gamingowymi, do tego jest możliwość zakupienia wybranego sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Największą atrakcją jest możliwość sprawdzenia w działaniu, nowej, multimedialnej klawiatury HyperX i myszki, która nie miała jeszcze premiery. To model, który do sprzedaży trafi za jakiś czas, a jego prezentacja na IEM 2018 jest pierwszym publicznym pokazem!

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Premiery produktowe i atrakcje na strefie HyperX przyciągają tłumy. W sobotnie popołudnie ciężko się było dopchać do stanowiska testowego, gdzie prezentowana była pełna oferta słuchawek HyperX: Cloud Stinger, Cloud II, Cloud Alpha i najnowsze, bezprzewodowe Cloud Flight. Do tego klawiatury z serii Alloy, w tym Alloy Elite RGB, która została wyposażona przełączniki typu Cherry MX, i dedykowane oprogramowanie NGenuity, które pozwala spersonalizować ustawienia urządzenia.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Również ciekawie prezentuje się dwanaście stanowisk do grania. To całkowita nowość, która dopiero co trafi na rynek. To nowe komputery NUC od Intela , z serii Intel Hades Canyon. W środku znalazł się najnowszy procesor ósmej generacji z grafiką RADEON RX Vega. To prawdziwa perełka. Komputerki te trafią do sprzedaży dopiero w kwietniu. Jednostki z odblokowanym procesorem i7 i najmocniejszą grafiką kosztować będą około 1000 USD... bez pamięci i dysku :(

Konkurs!

Razem z marką HyperX przygotowaliśmy też zabawę, w której do wygrania są dwie nagrody. Pierwsza nagroda to słuchawki HyperX Cloud Alpha, druga nagroda to zestaw, w którym znalazła się myszka HyperX Pulsefire FPS i podkładka HyperX Fury S. Aby stać się właścicielem, jednej z nagród wystarczy napisać w komentarzu: Jak mogłaby się nazywać kolejna myszka, klawiatura czy słuchawki HyperX. Uzasadnij nazwę w kilku zdaniach.

Obraz

Nagrodzimy dwie najciekawsze wypowiedzi. Na odpowiedzi czekamy do 6 marca (wtorek) do 23.59. Zwycięzca ogłoszony zostanie 8 marca. Czas start!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (80)