[IFA 2015] Agresywne wzornictwo i czerwień – nowości marki Fritz!

[IFA 2015] Agresywne wzornictwo i czerwień – nowości marki Fritz!

[IFA 2015] Agresywne wzornictwo i czerwień – nowości marki Fritz!
05.09.2015 13:32, aktualizacja: 05.09.2015 14:40

Znana już w Polsce, chociaż niekoniecznie jeszcze tak dobrze rozpoznawalna marka Fritz! na IFA 2015 rzucała się w oczy. Dobrze widoczne reklamy na bilbordach oraz torby z gadżetami przy boku zwiedzających zdecydowanie mogły przyciągać do jej produktów. Odważny projekt urządzeń sieciowych oraz ich ostra czerwień intrygowały, chociaż niekoniecznie musiały przypaść każdemu do gustu. Są jednak funkcjonalne.

Prezentowano blisko dziesięć nowych produktów, w tym służące do przesyłania danych za pośrednictwem sieci elektrycznej, repeatery sieciowe, karty sieciowe AC w postaci kluczy USB, czy stacjonarne telefony, ale w centrum uwagi był AVM Fritz!Box 7490. Ten router przypominający trochę z wyglądu statek kosmiczny też wspiera standard WLAN ac, a do tego ADSL czy VDSL.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Ponadto oferuje porty gigabitowe oraz USB 3.0, czyli można wykorzystać go choćby z podręcznymi pendrive'ami. Opracowany na potrzeby urządzenia system jest stale rozwijany i od strony funkcjonalności oferuje między innymi opcje powiązane z popularnym tematem inteligentnych domów, a więc zdalnie sterowanych konfiguracji z czujnikami. Warto podkreślić, że produkty marki Fritz! mają oprogramowanie w pełni w języku polskim.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)