[IFA 2015] Naszym zdaniem najlepsza klawiatura targów: LG Rolly Keyboard

[IFA 2015] Naszym zdaniem najlepsza klawiatura targów: LG Rolly Keyboard

[IFA 2015] Naszym zdaniem najlepsza klawiatura targów: LG Rolly Keyboard
06.09.2015 12:52, aktualizacja: 06.09.2015 13:30

LG to innowacje nie tylko w temacie sprzętów AGD i telewizorów, lecz też smartfonów czy akcesoriów dla urządzeń przenośnych. Firma pokazała na IFA 2015 składaną klawiaturę, którą pokochają osoby często zmuszone przygotowywać teksty lub notować w trasie, na przykład tabletach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Rolly Keyboard to wygodny model z szeroko rozstawionymi, dużymi i wygodnymi przyciskami i przyjemnym skoku, zaprojektowany z myślą o możliwości zwinięcia klawiatury w kwadratową rurkę.

Nie chodzi przy tym o brzydki kawałek gumy, ale stylową, plastikową i solidną konstrukcję z magnesikami, składaną wzdłuż rzędów liter. Do tego wzbogaconą o podstawkę na urządzenie przenośne. Rolly wykorzystuje Bluetooth i można na niej pisać codziennie po kilka godzin nawet przez 2 miesiące na zasilaniu jedną baterią AAA. Co ciekawe, umożliwia szybkie przełączanie się między dwoma aktualnie sparowanymi z nią sprzętami.

LG promuje rozwiązanie w tandemie z tabletem LG G Pad II. Na stoisku ten zestaw prezentował się jako bardzo zachęcająca alternatywa dla laptopa.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)