[IFA 2015] Poznajcie pierwszy router Synology: RT1900ac

[IFA 2015] Poznajcie pierwszy router Synology: RT1900ac

05.09.2015 14:38, aktual.: 05.09.2015 16:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Synology rozwija się nie tylko na rynku sieciowych magazynów danych. Firma postanowiła również spróbować swych sił na polu routerów. Jej premierowy model RT1900ac niebawem trafi do sprzedaży i stanowić ma ciekawe rozwiązanie dla domu oraz oczywiście biznesu. Urządzenie będzie świetnie dogadywało się z pozostałymi propozycjami producenta, czerpiąc garściami m.in. z oprogramowania DiskStation Manager (DSM).

Urządzenie działa na pasmach 2,4 GHz oraz 5 GHz, oferując przepustowość do 1,9 Gbps. Zaskakiwać ma stabilnością, jak również wizualnie znajomym systemem Synology Router Manager (SRM), pozwalającym na łatwe zarządzanie początkującym, ale też daleką ingerencję w drobne ustawienia zaawansowanym użytkownikom.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W specyfikacji znajdziemy obsługę takich mechanizmów jak beamforming, QoS czy filtrowania DNS-ów, a także kontrolę rodzicielską i wsparcie dla VPN-ów. Nie zabraknie nastawiania się na sprawne przesyłanie multimediów po sieci. O cenie rynkowej sprzętu wciąż za wcześnie mówić. Ma być po prostu przystępna, nawet jak na naszą, polską kieszeń.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także