ING Bank Śląski wypuszcza aplikację na Windows Phone

ING Bank Śląski wypuszcza aplikację na Windows Phone
17.11.2013 16:02
ING Bank Śląski wypuszcza aplikację na Windows Phone

W Sklepie Windows Phone pojawiła się aplikacja do zarządzania bankowością elektroniczną dla klientów ING Banku Śląskiego. Każdy zainteresowany może ją pobrać i wypróbować, nawet jeśli nie posiada konta w tym banku. Wersja demo pozwala na przetestowane wszystkich funkcji.INGMobile od strony możliwości prezentuje się bardzo dobrze. Zalogowany klient może przejrzeć stan rachunków z pełną historią, a także sprawdzić saldo lokat. Oczywiście można wykonać przelew zarówno na dowolny rachunek, jak i wcześniej zdefiniowany. Bez problemu doładujemy konto telefonu czy spłacimy kartę kredytową. Znajdziemy tu również informację o kredytach i pożyczkach, a także historię kart kredytowych. Jeśli zajdzie taka potrzeba, aplikacja pomoże odnaleźć najbliższą placówkę banku, a w razie potrzeby także zastrzeże skradziony lub zgubiony „plastik”.

350044136973494209

Od strony interfejsu aplikacja może się podobać, jest prosta i nie przeładowuje ekranu niepotrzebnymi elementami. INGMobile ma jednak jeden duży minus — nie została ona zupełnie przygotowana pod styl Modern, który charakteryzuje oprogramowanie na Windows Phone. Nie znajdziemy tutaj dolnego menu, ale za to zupełnie niepotrzebnie widnieje przycisk „Powrót”, co może powodować zakłopotanie w pierwszych chwilach po uruchomieniu aplikacji. Jest to klon programu na iOS i szkoda, że bank nie postarał się o coś więcej niż o prosty port z iPhone'a.

INGMobile to całkiem udany projekt aplikacji dla klientów ING Banku Śląskiego, mimo wpadki z interfejsem. Program dostępny jest w markecie tylko dla użytkowników najnowszej wersji Windows Phone. Klientów pozostałych banków, posiadających smartfona z tym systemem, zapraszamy do wcześniejszego artykułu: „Przegląd aplikacji do bankowości elektronicznej dla Windows Phone”.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)