Innovation@Amazon – 2. edycja konferencji już 30 września w Gdańsku

Innovation@Amazon – 2. edycja konferencji już 30 września w Gdańsku

19.09.2017 12:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gdy w zeszłym roku odwiedziliśmy gdański ośrodek R&D Amazon, mieliśmy niepowtarzalną okazję zaprezentowania Wam, jak rozwijana jest asystentka Alexa oraz inne, nie mniej ważne przedsięwzięcia Amazon. W tym roku, już po raz drugi, okazję do zapoznania się z jej produktami usługami będzie miał każdy zainteresowany. Wszystko to podczas drugiej edycji konferencji Innovation@Amazon.

Chcielibyście dowiedzieć się więcej rozwiązaniach @Amazon? 30.09 zapraszamy na #InnovationAmazon! @Kindle @AWSCloud @AmazonEcho

— Amazon Polska (@Amazon_Polska) 22 sierpnia 2017Konferencja rozpocznie się już 30 września września w Gdańsku. Aby wziąć w niej udział, wystarczy dokonać rejestracji na stronie internetowej wydarzenia. Udział w imprezie jest bezpłatny, a będzie ona świetną okazją, by przyjrzeć się pracom już nie tylko nad asystentką, ale także innymi produktami. Prelegenci, wśród których znajdą się między innymi David Hardcastle, Jeff Barr czy Rafał Kuliński opowiedzą nie tylko o mechanizmach uczenia, AWS, ale także o urządzeniach, na jakich wykorzystywane są te usługi, IoT, robotyce, a nawet czytnikach Kindle. Dostępny jest już pełny harmonogram wystąpień.

Innovation@Amazon to także świetna okazja, by dowiedzieć się więcej o mechanizmach przetwarzania tekstu na mowę i maszynowego analizowania mowy. Gdański ośrodek Amazon jest przecież rezultatem przejęcia Ivona Software – znanego na całym świecie polskiego producenta silnika TTS Ivona. Udział poleceń głosowych w obsłudze interfejsów z roku na rok jest coraz popularniejszy, a to właśnie w Gdańsku każdy będzie miał okazję zapoznać się działaniem implementacji maszynowej analizy mowy w praktyce.

Rejestracja na 2. edycję Innovation@Amazon już trwa. Szczegóły można znaleźć na Facebooku.
Rejestracja na 2. edycję Innovation@Amazon już trwa. Szczegóły można znaleźć na Facebooku.

Jak już wspominaliśmy, udział w konferencji jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, a o możliwości uczestnictwa decydować będzie kolejność zgłoszeń. Warto się zatem pośpieszyć i dokonać rejestracji już teraz. Impreza rozpocznie się 30 września w gdańskim centrum Stary Maneż. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie Amazon Development Center Poland oraz stronie wydarzenia na Facebooku.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)