Insteon umożliwi sterowanie domem przy pomocy Windows i Windows Phone

Insteon umożliwi sterowanie domem przy pomocy Windows i Windows Phone

Insteon umożliwi sterowanie domem przy pomocy Windows i Windows Phone
17.05.2014 18:49, aktualizacja: 18.05.2014 12:02

Microsoft ogłosił nawiązanie współpracy z firmą Insteon, tworzącą rozwiązania do zarządzania i automatyzacji systemów domowych. Jednoczenie poinformowano o wydaniu dedykowanego oprogramowania na mobilny i desktopowy system z Redmond. Sam sprzęt od Insteona będzie dystrybuowany poprzez oficjalny sklep Microsoftu.

Obraz

Oprogramowanie od Insteona zawita 1 czerwca w sklepie Windows i Windows Phone. Dedykowane oprogramowanie będzie zawierało unikalne funkcje, dostępne tylko na systemach Microsoftowych. Mówi się o dynamicznym kafelku ze stanem monitorowanych elementów domu, trybie gościa, wsparciu dla wielu kamer, zarządzaniu kilkoma budynkami oraz zaawansowanym panelu sterowania.

Poprzez sklep Microsoftu będzie można kupić zarówno pojedyncze elementy, jak żarówki czy czujniki, jak również gotowe pakiety (w trzech wersjach Starter, Home i Business). Oprogramowanie od Insteona współpracować będzie z ponad 200 własnymi urządzeniami, ale także ze sprzętem od zewnętrznych firm.

Obraz

Microsoft ciągle stara się rozszerzać gamę produktów na mobilne i desktopowe kafelki. Możliwość sterowania i zarządzania domem z poziomu telefonu lub tabletu jest coraz bardziej pożądane przez wielu użytkowników. Czekamy zatem na oficjalną premierę produktów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (120)