Inteligentne rozwiązania, które sprawdzą się w Twoim domu

Inteligentne rozwiązania, które sprawdzą się w Twoim domu

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
Redakcja
20.11.2020 11:17

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że producenci wszelkiej domowej elektroniki wciąż mają nam coś nowego do zaproponowania. Dodatkowe funkcje, coraz bardziej zaawansowane rozwiązania, kosmiczna technologia w przedmiotach codziennego użytku. Czy to potrzebne i czy przyda się w Twoim domu? Zdziwisz się, jak bardzo! Poznaj urządzenia, które pomogą zadbać o Twój wygląd, spokój i dobre samopoczucie.

Dobrze zaprojektowane urządzenia domowe realizują swoje zadania, te „smartne” – robią to niemal bez Twojego zaangażowania i znacznie powyżej Twoich oczekiwań. Mogą znacząco wpłynąć na jakość Twojego życia w najbardziej prozaicznym wydaniu – gdy przychodzi do gotowania i innych codziennych, rutynowych czynności.

Włosy wysuszone, ułożone i zadbane

Suszarka do włosów to urządzenie używane przez wiele kobiet kilka razy w tygodniu, a nawet codziennie. Po prostownicę sięgamy nieco rzadziej – najczęściej w obawie o stan włosów. Zarówno suszarka, jak i prostownica mogą negatywnie wpływać na ich kondycję, ponieważ wysoka temperatura to jeden z głównych wrogów pięknych i zdrowo wyglądających włosów. Rozwiązaniem jest sięgnięcie po inteligentne urządzenia. Seria Philips SenseIQ to odpowiedź na odwieczny problem kobiet, które obawiają się codziennego suszenia, prostowania czy kręcenia włosów lub znają aż za dobrze skutki ich przesuszenia. Urządzenia z technologią SenseIQ pozwalają im każdego dnia wyglądać tak, jak chcą, bez obaw o stan włosów. Na czym to polega? To innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu suszarka oraz prostownica nieustannie badają temperaturę włosów i dopasowują parametry tak, aby zminimalizować ryzyko przesuszenia i zniszczenia. Dzięki temu podczas suszenia włosy zachowują nawet do 95% ich naturalnego nawilżenia, a podczas prostowania do 70% przy każdej stylizacji.

Obraz

Żelazko, z którym niczego nie przypalisz

Pozostając w temacie rozpoznawania temperatury, przejdźmy do prasowania. Zbyt rozgrzane żelazko może zniszczyć ubrania, zbyt chłodne – nie wyprasuje dokłanie. Możemy metodą prób i błędów, kosztem frustracji i straconego czasu, eksperymentując z ustawieniami, szukać właściwego rozwiązania. Możemy też zaufać inteligentnemu urządzeniu. Generator pary Philips PerfectCare seria 9000 to pierwsze i jedyne na rynku urządzenie, które wie, co prasuje. Jego wyjątkowe możliwości to wynik zastosowania w tym urządzeniu technologii ActiveSense, czyli połączenia kamery i sztucznej inteligencji. To duet doskonały: sztuczna inteligencja w czasie rzeczywistym interpretuje obraz z kamery, czyli rozpoznaje tkaninę i automatycznie dopasowuje idealną temperaturę oraz ilość pary, by prasowanie było efektywne i bezpieczne dla tkaniny. W praktyce oznacza to, że grube materiały prasuje z użyciem wyższej temperatury i większej ilości pary, zaś do cienkich i delikatnych tkanin stosuje niższą temperaturę i ogranicza parę. Ten generator „pamięta” tysiące splotów i zna ich wymagania pielęgnacyjne, więc gwarantuje skuteczne i bezpieczne prasowanie każdego rodzaju odzieży. A my? Prasując, możemy się skoncentrować na serialu, słuchaniu podcastu lub rozmowie, bez myślenia o zmienianiu ustawień.

Pamięta, co lubisz

Prawdziwi miłośnicy kawy mają nie tylko swój ulubiony napój, ale i ukochane ziarna, temperaturę i moc kawy. Mogą o tym pewnie mówić godzinami, ale docenią ekspres, który zrozumie ich bez słów. Philips 5400 z LatteGO oferuje 12 rodzajów kawy parzonej ze świeżo zmielonych ziaren kawy, od gładkiego espresso po spienione cappuccino. Możesz stworzyć cztery profile użytkownika, aby zachować swoje preferencje, takie jak moc, temperatura, ilość kawy czy mleka, dzięki czemu za każdym razem będziesz mieć idealną kawę. Kiedy tylko pojawi się taka potrzeba, opcja dodatkowej porcji kawy (funkcja Extra Shot) wzmocni Twój napój o dodatkowe Ristretto i nada mu wyjątkowy smak. Kluczowy jest system spieniania mleka LatteGO – odpowiada za wspaniałe mleczne warianty kawy i jest prosty w obsłudze. Nie posiada żadnych rurek i składa się zaledwie z dwóch części, które z łatwością umyjesz pod kranem lub w zmywarce. Inteligentne urządzenia już tak mają, że robią więcej niż się spodziewasz!

Rekomendowane ceny:

  • suszarka Philips SenseIQ - 1 299 zł
  • prostownica Philips SenseIQ - 609 zł
  • generator Philips PerfectCare seria 9000 - 3 199 zł
  • ekspres Philips 5400 - od 2819 zł

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)