Interarchy 10 - aktualizacja klienta FTP

Interarchy 10 - aktualizacja klienta FTP

06.08.2010 17:48

Pojawiła się najnowsza wersja programu Interarchy 10 dla Mac OS X. Jest to narzędzie przeznaczone do przesyłania plików za pośrednictwem rożnych protokołów.

Interarchy to klient FTP rozwijany od 1993 r. Program pozwala nie tylko na przesyłanie plików na wirtualne serwery, ale również monitorowanie transferu, tworzenie zakładek, podgląd historii czy zaawansowane wyszukiwanie materiałów. Obsługuje protokoły FTP, iFTP, SFTP, SCP, WebDAV, WebDAVS, Amazon S3, Google Storage, Rackspace Cloud File, a także serwery HTTP i HTTPS. Interarchy cechuje się przejrzystym interfejsem pozwalającym na kilka rodzajów podglądu plików - jako lista, zbiór ikon, lista z wyszczególnieniem i Cover Flow. Nowe transfery możemy otwierać w kolejnych kartach, z kolei boczny pasek narzędziowy pozwala na szybki dostęp do wybranych miejsc w komputerze (Biurko, Dokumenty, Pobrane rzeczy). Za pomocą panelu preferencji możemy wprowadzać zmiany w transferach, układzie kart, tworzonych listach, pozwoleniach na przesyłanie plików, zabezpieczeniach czy zapisywaniu historii operacji. Program dostępny jest jako darmowy trial i pełna, płatna wersja.

W Interarchy pojawił się cały szereg zmian i nowych funkcji. Deweloper wprowadził między innymi obsługę dodatków, iFTP, czy lepszą obsługę chmury obliczeniowej (Google Storage i Rackspace Cloud File). Poprawiono prędkość przesyłania plików, pojawiły się usprawnienia w obsłudze dysków sieciowych. Użytkownicy mogą teraz korzystać z szybkiego podglądu plików i Cover Flow.

Program Interarchy 10 można pobrać dla systemu Mac OS X z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Klienty FTP.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)