Internauci zgłaszają błędy w kalendarzu iOS

02.08.2010 14:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pojawiają się kolejne informacje o błędach w kalendarzu - natywnej aplikacji dostępnej w najnowszym wydaniu systemu iOS 4. Apple jak dotąd nie odpowiedział na apele o naprawienie programu.

Najnowsza wersja systemu iOS dla smartfonów iPhone, iPodów i tabletów iPad zawiera błędy związane z kalendarzem - donosi serwis ITWire. Problem z aplikacją miał pojawić się już po wprowadzeniu ponad miesiąc temu iOS 4.0. Informowali o tym internauci na stronach wsparcia firmy Apple. W międzyczasie pojawiła się aktualizacja systemu do wersjo 4.0.1, która jednak nie rozwiązała zgłaszanych błędów. Dotyczą one wyświetlania przyszłych wydarzeń w kalendarzu. Zdarzenia są pokazywane niezgodnie z datą, co znacznie przeszkadza użytkownikom w korzystaniu z aplikacji firmy Apple.

Zdaniem niektórych użytkowników systemu iOS 4, aby wyeliminować problem wystarczy wyłączyć domyślny w kalendarzu wątek Urodziny. Nie zmienia to faktu, że Apple powinien jak najszybciej usunąć błąd z oprogramowania. Być może stanie się to w kolejnej aktualizacji iOS, nad którą pracuje firma. Niedawno beta systemu została przesłana do deweloperów.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)