Internet i telewizja Vectra nie działa. Awaria w wielu miastach Polski (aktualizacja)

Internet i telewizja Vectra nie działa. Awaria w wielu miastach Polski (aktualizacja)

fot. Downdetector
fot. Downdetector
Arkadiusz Stando
13.03.2021 20:20, aktualizacja: 13.03.2021 21:26

Setki użytkowników zgłaszają problemy z dostępem do internetu. Wygląda na to, że doszło do awarii u operatora sieci Vectra. Część klientów nie ma także dostępu do usług telewizyjnych.

Aktualizacja (godzina 21:21): otrzymaliśmy potwierdzenie od firmy Vectra o przywróceniu działania wszystkich usług. Trwa weryfikacja techniczna zdarzenia. Firma bardzo przeprasza wszystkich za utrudnienia.

Od godziny 19:30 klienci Vectry zgłaszają problemy. W serwisie downdetector przybywa około 600 zgłoszeń co każde 10 minut. Raporty napływają między innymi z Warszawy, Trójmiasta, Katowic czy Wrocławia. Problemy z dostępem do internetu zgłaszane są także przez setki użytkowników bezpośrednio na Facebooku Vectry.

Awaria internetu i telewizji w sieci Vectra – klienci nie kryją niezadowolenia

"Sobota 19,37 infolinia nieczynna, jeden sygnał i zakończone połączenie, a ponoć czynna ma być do 20,00, TV brak, na ekranie wiruje niebieskie kółeczko, i tak jest bardzo często, ta wasza oferta to jedno wielkie nieporozumienie" - pisze jeden z niezadowolonych klientów Vectry. Takich komentarzy jest znacznie więcej.

Niestety nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się rozwiązania problemów. Infolinia Vectry nie odpowiada, a firma nie odpisuje na komentarze użytkowników. Wysłaliśmy zapytanie do rzecznika prasowego firmy i czekamy na odpowiedź.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)