Internet Netia nie działa. Setki zgłoszeń awarii (aktualizacja)

Trwa awaria internetu Netia
Trwa awaria internetu Netia
Źródło zdjęć: © downdetector
Oskar Ziomek

19.06.2023 09:53, aktual.: 19.06.2023 10:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Netia mierzy się z awarią, w efekcie której użytkownicy mają utrudniony dostęp do internetu. W ciągu kilkunastu minut w sieci pojawiło się kilkaset zgłoszeń z których wynika, że w części miast po prostu nie ma dostępu do internetu Netia.

Netia walczy z awarią internetu - wynika ze zgłoszeń w serwisie downdetector. Liczba raportów rośnie lawinowo i w chwili tworzenia niniejszego tekstu jest ich już ponad 280. Problem z internetem Netia zgłaszają głównie użytkownicy z Warszawy, Krakowa i części miast na wschodzie kraju. W tym momencie nie wiadomo, jak długo może potrwać awaria i kiedy Netia przywróci do pełnej sprawności swoje usługi.

Raporty o awarii internetu Netia zaczęły spływać do serwisu downdetector około godziny 9:00. Znakomita większość zgłoszeń klientów dotyczy awarii internetu stacjonarnego. Tylko kilka osób zasygnalizowało problem związany z internetem mobilnym. Na tę chwilę w sieci nie ma oficjalnej informacji w mediach społecznościowych Netii o trwających problemach, z czego wnioskujemy, że obecnie ewentualne problemy użytkowników traktowane są indywidualnie.

Trwa awaria internetu Netia
Trwa awaria internetu Netia© downdetector

Będziemy śledzić temat awarii internetu Netii i na bieżąco aktualizować niniejszą publikację, jak tylko wyjdą na jaw nowe fakty w tej sprawie. Użytkownicy bez dostępu do internetu niestety mogą się tylko uzbroić w cierpliwość i czekać na rozwiązanie problemu po stronie dostawcy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aktualizacja, godz. 10:28

Z aktualizowanych na bieżąco danych w serwisie downdetector wynika, że awaria internetu Netii została już opanowana. Szczęśliwie problem okazał się krótkotrwały i obecnie klienci Netii nie powinni mieć już żadnych kłopotów z uzyskaniem dostępu do internetu.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)