Internet Vectra nie działa. Awaria w całej Polsce (aktualizacja)

Internet Vectra nie działa. Awaria w całej Polsce (aktualizacja)

Trwa awaria internetu Vectra
Trwa awaria internetu Vectra
Źródło zdjęć: © downdetector
Oskar Ziomek
17.10.2023 19:03, aktualizacja: 17.10.2023 19:24

Vectra walczy z awarią internetu na terenie całego kraju. Ogromne utrudnienia od godziny 15:30 doskwierają coraz większej liczbie osób. Do serwisu downdetector spłynęło już ponad tysiąc raportów o awarii.

Większość klientów zgłasza problemy z internetem stacjonarnym Vectry, część także z telewizją. Sygnały o problemach z internetem spływają w zasadzie z całego kraju, a przynajmniej z największych miast, w tym Warszawy, Krakowa, Łodzi, Bydgoszczy czy Gdyni. Zważywszy, że liczba raportów na tę chwilę wyłącznie narasta, można zakładać, że problem nie ustąpił jak dotąd w żadnej z lokalizacji.

Awaria internetu Vectra
Awaria internetu Vectra© downdetector

Vectra potwierdziła niedawno problem na oficjalnym Facebooku w odpowiedzi do jednego z klientów. "Obserwujemy kłopot z funkcjonowaniem internetu w sieci na terenie całej Polski. Prosimy o Cierpliwość. Pracujemy nad tym, aby przywrócić prawidłowe działanie usług". Niestety nie podano przy tym ram czasowych, w jakich można by spodziewać się efektu naprawy. Według danych w serwisie downdetector, internetVectra nie działa już od kilku godzin.

Vectra przyznaje, że walczy z awarią internetu
Vectra przyznaje, że walczy z awarią internetu© Facebook

Będziemy obserwować ten problem w najbliższym czasie i aktualizować publikację, gdy tylko wyjdą na jaw nowe fakty lub awaria internetu zostanie usunięta. Do tego czasu klietom Vectry pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aktualizacja, godz. 19:23

Jak wynika z gwałtownego spadku liczby zgłoszeń awarii w serwisie downdetector niedługo po publikacji naszego materiału, problem z internetem Vectra został już rozwiązany. Liczba raportów spadła do minimum, a ponownie działający dostęp do sieci potwierdzają też pierwsi klienci Vectry.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)