Internet Vectra nie działa. Awaria w dużej części Polski

Internet Vectra nie działa. Awaria w dużej części Polski

Internet Vectra nie działa. Awaria w dużej części Polski
11.01.2021 08:03

Od rana 11 stycznia, klienci Vectry zgłaszają problemy z dostępem do internetu w Vectrze. W ciągu zaledwie kilkunastu minut w serwisie downdetector.pl pojawiło się kilkaset zgłoszeń. Najwięcej zgłoszeń odnotowano w dużych miastach: Warszawie, Gdański, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie.

Z historii zgłoszeń wynika, że problem pojawił się dzisiaj od samego rana (pierwsze pojawiły się jeszcze przed 5:00 rano). Jednak należy pamiętać, że serwis downdetector opiera swoje dane jedynie o zgłoszenia, które do niego docierają. Faktyczny problem z dostępem do internetu może mieć znacznie więcej osób.

[img=1awaria]

Kliencie zgłaszają, że na część stron można wejść, inne w ogóle się nie ładują. Problem występuje również z uploadem i niestety nie jest to pierwszy taki przypadek. Kliencie dość regularnie zgłaszają problemy z usługami oferowanymi przez tego operatora. W grudniu wspominaliśmy wam o kilku przypadkach, gdy występowały poważne problemy z dostępem do sieci.

Na stronie Vectry oraz w mediach społecznościowych nie została potwierdzona awaria, jednak będziemy monitorować sytuację i informować was o sytuacji.

[facebook=https://www.facebook.com/dobreprogramy/posts/10158028601750686]

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (70)