Into The Light na weekend – jak się postarasz, to wyjdziesz z każdego labiryntu

Into The Light na weekend – jak się postarasz, to wyjdziesz z każdego labiryntu

Into The Light na weekend – jak się postarasz, to wyjdziesz z każdego labiryntu
Rafał Szramowiat
15.10.2016 15:38

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Into The Light – sympatyczną, klimatyczną i prostą w opanowaniu platformówkę 2D o podłożu głównie zręcznościowym.

Pokierujemy tu ruchami kuli ognia, której głównym zadaniem jest odnalezienie wyjścia z każdego, nawet najbardziej zagmatwanego układu. Wszystko po to, by w ostateczności dotrzeć do głównego wulkanu…

Into The Light

Podstawą rozgrywki jest przemierzanie podziemnych labiryntów oraz skakanie po przeróżnych platformach pokonując przy tym wszelkiego rodzaju przeszkody, blokady i zasadzki. Nie należy zapominać o kolekcjonowaniu porozstawianych tu i ówdzie butli z paliwem dodających cennych sekund potrzebnych na ukończenie układu.

W miarę upływu czasu gry kolejne wyzwania stają się coraz bardziej skomplikowane, a z układu na układ przed bohaterką stawiane są coraz bardziej karkołomne zadania. Częściej też przedostanie się na drugi koniec lokacji będzie wymagało od gracza większego zastanowienia i zaangażowania.

Projekt cechuje się oszczędną, ale zarazem robiącą dobre wrażenie oprawą graficzną. Na duże zaś wyrazy uznania zasługuje ścieżka dźwiękowa. Dzięki sporej liczbie zagadek oraz innych urozmaiceń, gra potrafi zapewnić rozrywkę na kilka dłuższych chwil.

Grę Into The Light można pobrać w dziale:

Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)