Inwestorzy zadowoleni z Google+ mimo problemów

Inwestorzy zadowoleni z Google+ mimo problemów

11.07.2011 12:51

W Google+ pojawiły się pierwsze błędy dotyczące powiadomień. Mimo tego inwestorzy zadowoleni są z nowej usługi społecznościowej firmy Google.

Problemy z Google+ pojawiły się w ten weekend, kiedy do wielu użytkowników testowej usługi zaczęły napływać dublujące się powiadomienia. Jak możemy przeczytać we wpisach na Twitterze, niektórzy z internautów testujących Google+ otrzymywali nawet po 40 e-maili informujących na przykład, że ktoś dołączył do osób obserwujących ich profil. Co ciekawe, problem dotyczył nawet użytkowników, którzy zablokowali w ustawieniach konta powiadomienia za pomocą poczty e-mail.

Google prędko wyeliminował błąd, który spowodowany był przekroczeniem pamięci dysku usługi odpowiedzialnej za śledzenie przesyłanych powiadomień. Mimo drobnej wpadki i niepewnej przyszłości, inwestorzy są najwyraźniej zadowoleni z Google+. Od uruchomienia usługi kapitalizacja rynkowa firmy wzrosła na giełdzie o około 20 mld dolarów. Pokazuje to kredyt zaufania, jaki mają do spółki inwestorzy. Google dał jasny sygnał, że nie zamierza poddawać się w walce z Facebookiem i jest poważnie zainteresowany rynkiem usług społecznościowych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)