iOS 12.1.1 już dostępny. Mamy dobrą wiadomość dla osób czekających na eSIM w Polsce

iOS 12.1.1 już dostępny. Mamy dobrą wiadomość dla osób czekających na eSIM w Polsce

Użytkownicy iPhone'ów w Polsce wkrótce skorzystają z eSIM. (depositphotos)
Użytkownicy iPhone'ów w Polsce wkrótce skorzystają z eSIM. (depositphotos)
06.12.2018 12:31

Apple udostępnił nową wersję iOS. Aktualizacja nie przynosi dużych nowości, ale jedna zmiana powinna zainteresować polskich użytkowników iPhone’ów. Już niebawem będzie można bowiem korzystać z funkcji eSIM.

Nowa wersja jest oznaczona numerkiem 12.1.1, więc mamy do czynienia głównie ze zbiorem poprawek do poprzedniego większego wydania – iOS 12.1. Użytkownicy iUrządzeń wraz z aktualizacją otrzymali: podgląd powiadomień przy użyciu funkcji Haptic Touch w iPhonie XR, możliwość przełączania jednym stuknięciem między aparatem przednim i tylnym podczas połączeń FaceTime, a także możliwość rejestrowania Live Photo podczas połączeń FaceTime między dwoma użytkownikami.

źródło: Apple
źródło: Apple

Dla części użytkowników w Polsce, najważniejszą nowością jest dodanie funkcji eSIM u nowych operatorów. Jak wynika z oficjalnej strony Apple, wśród tych operatorów znalazł się Orange. Warto dodać, że pomarańczowy operator już wcześniej informował o wdrożeniu eSIM do końca tego roku. Nie została jednak podana konkretna data wprowadzenia – nowy wpis na stronie sugeruje, że wydarzy się to już wkrótce. Trzeba pamiętać, że wsparcie dla eSIM dostępne jest tylko w najnowszych iPhone’ach – XS, XS Max i XR.

iOS 12.1.1 to także naprawa wcześniej znalezionych błędów. Aktualizacja usuwa m.in. problem, który mógł powodować tymczasową niedostępność Face ID, naprawia błąd umożliwiający synchronizację nagrań z dyktafonu z iCloud i usuwa problem, przez który strefy czasowe mogły nie być uaktualniane automatycznie.

Jeśli komunikat o aktualizacji nie pojawi się automatycznie, to dostępność należy sprawdzić ręcznie. W tym celu wchodzimy w Ustawienia, następnie w Ogólne i klikamy na Uaktualnienia.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)