iOS 13.2.2 masakruje baterię iPhone'a. Apple zastąpiło stare błędy nowymi

iOS 13.2.2 masakruje baterię iPhone'a. Apple zastąpiło stare błędy nowymi

iOS 13.2.2 masakruje baterię iPhone'a. Apple zastąpiło stare błędy nowymi
iOS 13.2.2 masakruje baterię iPhone'a. Apple zastąpiło stare błędy nowymi
12.11.2019 15:57

iOS 13.2.2 został wydany w pierwszych dniach listopada. Nowa wersja systemu mobilnego Apple naprawiła kilka poważnych błędów, w tym przywróciła możliwość robienia kilku rzeczy na raz na iPadzie i iPhone'ie. Jednak posiadacze urządzeń mobilnych Apple wciąż nie mogą pracować – tym razem dostali system, który drenuje akumulator.

iOS 13.2.2: wysokie zużycie energii zamiast wielozadaniowości

System iOS 13.2.2 został wydany przede wszystkim po to, by naprawić błąd uniemożliwiający pracę z kilkoma aplikacjami jednocześnie. Niestety już kilka godzin po zainstalowaniu aktualizacji użytkownicy zauważyli, że poziom naładowania akumulatora spada szybciej, niż powinien. Według niektórych użytkowników jeszcze nigdy iPhone nie rozładowywał się tak szybko.

Problem się powtarza przy każdym cyklu ładowania, co potwierdziło wiele osób w mediach społecznościowych. Problem występuje podczas korzystania z różnych aplikacji, nie można więc wskazać jednoznacznie winnego. Zablokowany iPhone będzie zużywał energię normalnie, ale jakiekolwiek korzystanie z niego sprawia, że poziom naładowania akumulatora spada błyskawicznie. Niektórzy informują też o przegrzewaniu się smartfonu.

Możliwe, że to ten sam problem z zarządzaniem energią, który pojawił się w systemie iOS 13.1.2. Już widzieliśmy, jak Apple przywróciło wadliwy kod przy wydawaniu nowej wersji systemu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (72)