iOS 8.4.1 z poprawkami dla Apple Music

iOS 8.4.1 z poprawkami dla Apple Music
Wojciech Kowasz

13.08.2015 21:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli korzystacie z Apple Music, warto pobrać wydaną przed momentem aktualizację systemu iOS oznaczoną numerem 8.4.1. Z pewnością nie rozwiązuje ona wszystkich problemów z nadal kulejącą usługą streamingową Apple, ale i tak jest to spory krok naprzód...

Dzisiejsza aktualizacja w całości skupia się właśnie na usłudze Apple Music. Po pierwsze rozwiązuje problem uniemożliwiający włączenie biblioteki muzycznej iCloud. Po drugie filtr ograniczający wyświetlanie muzyki dostępnej w trybie offline powinien teraz działać prawidłowo. Można też dodać utwór do listy odtwarzania nawet wtedy, kiedy żadnej listy jeszcze nie ma. Szkoda, że przy okazji nie poprawiono częstych problemów z całkowicie znikającymi listami, a przynajmniej nie ma wzmianki o tym fakcie w oficjalnych informachach o wydaniu iOS 8.4.1.

Poprawiono za to problem z wymieszanymi okładkami albumów na różnych urządzeniach, a także naprawiono działanie przycisku "Kocham" podczas słuchania radia Beats 1. Jeśli ktoś jest artystą postującym w usłudze Connect, to również może spodziewać się kilku poprawek.

Obraz

iOS 8.4.1 można już zainstalować na wszystkich obsługiwanych urządzeniach, wystarczy zasięg sieci Wi-Fi i bateria naładowana przynajmniej w 50%. Jak zwykle przed aktualizacją warto zrobić sobie kopię urządzenia w iCloud. Przy okazji warto wspomnieć, że wydana dzisiaj wersja jest prawdopodobnie ostatnią przed kolejnym, dużym wydaniem iOS 9, które planowane jest na wrzesień wraz z premierą nowych iPhonów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)