iPhone 11. Ceny ujawnione przed premierą, nie jest tanio

iPhone 11. Ceny ujawnione przed premierą, nie jest tanio

Render rzekomego iPhone'a 11 (mobilesintro)
Render rzekomego iPhone'a 11 (mobilesintro)
10.09.2019 17:09, aktualizacja: 11.09.2019 10:50

Do premiery kolejnej generacji iPhone'a zostały jeszcze dwie godziny. Możemy być pewni, że nie będzie tano. Potwierdzają to przecieki z Indii.

Cennik ujawnił serwis 91mobiles na Twitterze, który przeliczył ceny z rupii na dolary. Oryginalnie ceny były podane w chińskich juanach.

Nie można tych informacji traktować jako pewne, ale wygląda wiarygodnie. Jeśli jest prawdziwa, o 19:00 zobaczymy trzy nowe modele iPhone'a 11. Będą się nazywały iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max. Źródła mówiące o obecności modelu „Pro” nie były w błędzie.

Ceny zwalają z nóg

Smartfony Apple drożeją i nie mają już takiej przewagi technicznej nad konkurencją jak kiedyś. Mimo tego Apple nie obniża cen.

Za najtańszy wariant iPhone'a 11 z 64 GB pamięci na dane trzeba będzie zapłacić 749 dolarów. To niecałe 3 tys. złotych, do tego zostaną doliczone podatki i marże polskich sprzedawców. Cena iPhone'a Pro Max z 512 GB pamięci w Polsce może sięgnąć nawet 7 tys. złotych. Nie sądzę, by znalazł wielu nabywców nad Wisłą.

iPhone 11. Gdzie obejrzeć premierę?

Apple po raz pierwszy będzie transmitować premierę iPhone'a nie tylko na swojej stronie, ale także na YouTubie.

Apple Special Event — September 10, 2019

Z innych przecieków wiemy, że iPhone 11 dostanie szybką ładowarkę w miejsce 5-watowej. Nie będzie jednak możliwości indukcyjnego ładowania słuchawek czy zegarka.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (63)