iPhone OS 4.0 jeszcze w styczniu?

iPhone OS 4.0 jeszcze w styczniu?

16.01.2010 12:03

Podczas gdy większość mediów zainteresowana jest plotkami na temat ewentualnej premiery tabletu Apple’a, prawie bez echa przeszła wiadomość o zbliżającej się aktualizacji oprogramowania dla telefonów iPhone. Podobno iPhone OS 4.0 ma się pojawić jeszcze pod koniec tego miesiąca.

Jeden z dziennikarzy magazynu CNET otrzymał e-mail od znajomego dewelopera, który zajmuje się programowaniem aplikacji dla iPhone’ów i iPodów touch. W liście można przeczytać, że Apple rozesłał już do producentów programów najnowszą aktualizację iPhone OS. Oznaczałoby to, że wkrótce zostanie ona udostępniona zwykłym użytkownikom. Według nieoficjalnych informacji, premiera nowej wersji oprogramowania dla telefonów Apple’a ma mieć miejsce 27 stycznia.

Tego dnia w San Francisco najprawdopodobniej będzie miała miejsce konferencja z udziałem szefa firmy, Steve’a Jobsa. Według niektórych źródeł Jobs ma zaprezentować magiczny tablet, o którym od lat krążą po Internecie niestworzone historie. Bardziej prawdopodobne jest jednak, że 27 stycznia Apple przedstawi nowy OS dla swoich telefonów - twierdzą dziennikarze CNET. Niestety, anonimowy deweloper, który poinformował o zbliżającej się premierze, nie podał żadnych informacji na temat zmian jakie miałyby się pojawić w aktualizacji oprogramowania dla iPhone’ów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)