IT Academic Day - czas na kolejne miasta

IT Academic Day - czas na kolejne miasta

Wojciech Kowasz
01.12.2009 11:09

Jesteśmy na półmetku spotkań w ramach IT Academic Day - cyklu konferencji poświęconych rozwiązaniom Microsoftu organizowanych przez społeczności akademickie na wielu uczelniach w różnych miastach Polski. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym cyklu.

Udział w IT Academic Day to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Tematyka spotkań obejmuje również zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z technologiami Microsoftu. Uczestnictwo w spotkaniach ITAD jest bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja na stronach poszczególnych konferencji.

W nadchodzących dniach udział będzie można wziąć w konferencjach IT Academic Day organizowanych na Politechnice Gdańskiej (8 grudnia) i na Uniwersytecie Gdańskim (9 grudnia), na Politechnice Częstochowskiej (9 grudnia), na Politechnice Białostockiej (10 grudnia), w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu (10 grudnia) oraz na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (10 grudnia). O dalszych konferencjach będziemy informować na bieżąco, aktualny harmonogram cyklu dostępny jest na stronie głównej IT Academic Day, tam również znajdują się linki do rejestracji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)