IT Academic Day w Łodzi, Wrocławiu, Krakowie i Lublinie

IT Academic Day w Łodzi, Wrocławiu, Krakowie i Lublinie

Wojciech Kowasz
16.11.2009 15:06, aktualizacja: 16.11.2009 15:39

Zapowiadamy kolejne spotkania w ramach IT Academic Day - cyklu konferencji poświęconych rozwiązaniom Microsoftu organizowanych przez społeczności akademickie na wielu uczelniach w różnych miastach Polski. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym cyklu.

Udział w IT Academic Day to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Tematyka spotkań obejmuje również zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z technologiami Microsoftu. Uczestnictwo w spotkaniach ITAD jest bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja na stronach poszczególnych konferencji.

25 listopada dwa takie spotkania odbędą się na Politechnice Łódzkiej i Politechnice Wrocławskiej. Dzień później, 26 listopada, IT Academic Day odbędzie się na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz na Politechnice Krakowskiej. 30 listopada z kolei gospodarzem konferencji będzie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie. O dalszych konferencjach będziemy informować na bieżąco, aktualny harmonogram cyklu dostępny jest na stronie głównej IT Academic Day, tam również znajdują się linki do rejestracji.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)