Jaki sprzęt i aplikacje kryje nowoczesny, polski salon. Badamy naszych czytelników.

Jaki sprzęt i aplikacje kryje nowoczesny, polski salon. Badamy naszych czytelników.

(źródło: pixabay, autor: jeanvdmeulen)
(źródło: pixabay, autor: jeanvdmeulen)
Krzysztof Fiedor
01.06.2020 15:29, aktualizacja: 05.06.2020 09:54

Tym razem zapraszamy Was do wypełnienia ankiety związanej z polskim salonem. Jaki sprzęt znajduje się w twoim salonie? Jak spędzasz w nim czas? Czy korzystasz z funkcji smart swojego TV? Te, i inne pytania czekają na Wasze odpowiedzi.

Salon w domu czy mieszkaniu to nasza ostoja gdzie odpoczywamy, relaksujemy się a także oglądamy filmy, gramy w gry czy słuchamy muzyki. Typowy salon od dawna nafaszerowany jest nowymi technologiami, które ułatwiają nam życie codzienne. Ogromne telewizory, audiofilski sprzęt grający i bateria konsol goszczą w niejednym domu. To właśnie w naszym salonie widać niebywały postęp jaki mamy okazję obserwować od dwóch dekad.

(Audio Video Show 2018, autor: Krzysztof Fiedor)
(Audio Video Show 2018, autor: Krzysztof Fiedor)

Szczególnie widać to po telewizorach, które ewoluowały od kanciastych, ciężkich pudeł o przekątnej 21 czy 25 cali, do idealnie płaskich modeli LCD o przekątnych od 50 do nawet 100 cali! Do tego widzimy dynamiczny rozwój platform streamingowych, które zrewolucjonizowały konsumpcję filmów, seriali czy muzyki.

Wypełnij ankietę - Jaki sprzęt i aplikacje kryje polski salon?Zapraszamy gorąco do wypełnienia naszej ankiety, która pokaże jak wygląda Wasz salon i jak spędzacie w nim czas. Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca tygodnia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)