Jakie aplikacje znajdą się w Windows Phone 7?

Jakie aplikacje znajdą się w Windows Phone 7?

10.08.2010 17:09

Do Internetu przeciekł zrzut ekranu pokazujący przykładowe aplikacje, które znajdą się w sklepie dla systemu Windows Phone 7. Będzie wśród nich YouTube.

Opublikowany zrzut ekranu (plik JPG) prezentuje aplikacje, z których będą mogli skorzystać użytkownicy WP7. Najprawdopodobniej będą oni mogli skorzystać z filmów wideo w YouTube czy usług związanych z serwisem Yelp. Zamieszczone w Sieci materiały sugerują, że WP7 z YouTube łączyłby się za pośrednictwem Zune Hub. Wśród przykładowych aplikacji jest również tłumacz, lista zakupów czy gry internetowe (Hexic). Jak twierdzi serwis Engadget, zdjęcie miał zamieścić Justin Angel z Vertigo Software. To już kolejna taka informacja w ostatnim czasie. Niedawno do Internetu dostały się też zrzuty ekranu prezentujące wygląd sklepu z aplikacjami dla WP7.

Aplikacje dla WP7 mogą okazać się piętą achillesową tego systemu. Wiadomo już, że najnowsze oprogramowanie Microsoftu nie będzie obsługiwać programów i gier dla Windows Mobile. Dlatego też firma z Redmond stara się na wszelkie sposoby zachęcać deweloperów do współpracy. Czasami nawet płaci im za przygotowywanie aplikacji. Jeśli na starcie systemu użytkownicy nie otrzymają zadowalającej bazy programów i gier, WP7 może szybko polec w walce o klientów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)