Jalbum 9.00 ze wsparciem dla dużych zdjęć

Jalbum 9.00 ze wsparciem dla dużych zdjęć

28.01.2011 16:32

Ukazała się kolejna, stabilna wersja popularnego narzędzia do tworzenia albumów ze zdjęciami w formie stron internetowych lub pokazów slajdów — Jalbum 9.00. Program jest dostępny dla systemów Windows, Linux, Mac OS X oraz iOS.

W najnowszej wersji programu domyślnie wybrana jest opcja kopiowania zdjęć do projektu a nie dodawania odnośników, dzięki czemu projekt będzie kompletny również po usunięciu oryginałów. Umieszczone w galeriach zdjęcia w wysokiej rozdzielczości (2048×2048 pikseli i większe) mogą teraz być pobierane w wersji „do druku” a mechanizm obsługi skórek wzbogacono o odpowiednie mechanizmy do obsługi dużych zdjęć. Do każdego projektu dołączony jest plik o nazwie lifeboat.zip, który zawiera wszystkie ustawienia projektu i niezbędne do odtworzenia projektu dane. Ponadto start programu został przyśpieszony, co zauważą użytkownicy posiadający już wiele projektów. Proces publikacji galerii na serwer również został poprawiony i nie będzie już zatrzymywany przez problemy z usuwaniem starych plików. Ponadto kod generowany przez Jalbum 9.0 jest bardziej „elegancki” niż w poprzednich wersjach. Okno logowania do usługi Jalbum nie pojawia się natychmiast po uruchomieniu programu, ale dopiero przy próbie kontaktu z serwerem.

Najnowszą wersję Jalbum dla systemów Windows, Linux i Mac OS X można pobrać w dziale Programy -> Grafika -> Inne programy graficzne.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)