Jest nowa wersja CrossOver Games 9

Jest nowa wersja CrossOver Games 9

12.05.2010 17:55, aktualizacja: 12.05.2010 20:32

Firma CodeWeavers wydała nową wersję aplikacji CrossOver Games 9.0 dla systemów Mac OS X i Linux. Pozwala ona na uruchamianie gier dedykowanych dla Windows.

CrossOver Games to popularne narzędzie przeznaczone do uruchamiania gier na platformie Mac OS i Linux stworzonych dla systemu Windows. W bazie obsługiwanych gier znajduje się kilka tysięcy tytułów - m.in. takie jak Half-Life 2, Counter-Strike, Civilisation IV, Max Payne, Grand Theft Auto 2 i wiele innych. Aplikacja bazuje na kodzie źródłowym Wine, pozwala na tworzenie „butelek” do obsługi programów. Cechuje się prostym interfejsem ułatwiającym pracę. CrossOver Games umożliwia uruchamianie gier z płyt, instalację w pamięci systemu, a także korzystanie z dodatkowych usług.

W wersji 9.0 CrossOver Games wprowadziono szereg zmian. Poprawiono wygląd interfejsu, uproszczony został również proces instalowania aplikacji. Użytkownik może teraz szybciej tworzyć „butelki” i instalować za ich pomocą gry. Pojawiły się również drobniejsze zmiany związane z Wine. Najnowsza wersja CrossOver Games obsługuje gry komputerowe takie jak Lord of the Rings Online, StarCraft 2 beta czy Star Trek Online. Jak informują programiści, poprawiono również ogólną stabilność i działanie aplikacji.

Bezpłatny 7-dniowy trial CrossOver Games 9.0 można pobrać z naszego vortalu. Dostępny jest dla Mac OS X i Linuksa.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)