Jesteś graczem? Grasz w gry? Badamy statystycznego gracza w Polsce

(PGA 2018 foto: Krzysztof Fiedor)
(PGA 2018 foto: Krzysztof Fiedor)
Krzysztof Fiedor

13.05.2020 18:23, aktual.: 13.05.2020 18:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, w której pytamy, czy gracie? W co? I jak często? Czy jesteście graczami niedzielnymi, czy profesjonalnymi? Podzielcie się z nami swoją opinią. Czekamy na Wasze odpowiedzi.

Gry komputerowe już dawno stały się równorzędną rozrywką taką jak film, czy muzyka. Budżety najgłośniejszych tytułów już dawno wyrównały się z kinowymi hitami. A firmy produkujące gry potrafią podbić giełdy papierów wartościowych (patrz CD Projekt RED). Nic dziwnego, że zainteresowanie cyfrową rozrywką zatacza coraz większe kręgi.

(PGA 2018 foto: Krzysztof Fiedor)
(PGA 2018 foto: Krzysztof Fiedor)

Grają wszyscy :) Od najmłodszych, po coraz starsze osoby. Tworzą się profesjonalne ligi e-sportowe, a na platformach dedykowanych do strumieniowania roi się od transmisji cyfrowych pojedynków, czy zwykłych transmisji z pojedynczej rozgrywki. Oglądalność stale rośnie, a młodsze pokolenia już widzą swoją przyszłość jako popularni i rozpoznawalni gracze. Niczym znani sportowcy.

Wypełnij ankietę - Czy masz w sobie gracza? Zapraszamy do naszej ankiety, gdzie możecie się podzielić swoim doświadczeniem z grami, preferencjami i ulubionymi tytułami. Do dzieła!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (77)