Journey to the Moon na weekend – to podróż oczywiście w trzech wymiarach

Journey to the Moon na weekend – to podróż oczywiście w trzech wymiarach

Journey to the Moon na weekend – to podróż oczywiście w trzech wymiarach
Rafał Szramowiat
26.11.2016 09:26

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Journey to the Moon – darmową przygodówkę 3D z elementami zręcznościowymi oraz logicznymi.

Pokierujemy tu dzielnym królikiem, którego misją jest zebranie możliwie największej ilości zielska z każdego układu, który przemierza oraz szczęśliwe przetransportowanie się z powrotem na Księżyc, z którego ponoć przybywa.

Journey to the Moon | DigiPen Institute of Technology Singapore

Podstawą rozgrywki jest umiejętne przeskakiwanie po zawieszonych w powietrzu platformach i pomostach pokonując przy tym wszelkiego rodzaju przeszkody, a także rozwiązując proste zadania logiczne.

Nie zabraknie również walki wręcz, do której wykorzystamy specjalny młot, którego używać można na dwa różne sposoby. Bardzo przydatny jest też króliczy wyskok jakim dysponujemy. Dzięki szybkiemu, podwójnemu wybiciu wyjdziemy z niejednej opresji.

Dodatkową atrakcją, ale i jednocześnie przeszkodą w grze jest zmieniający się co pewien czas widok pola gry co stanowi utrudnienie w sterowaniu królem. Efektem nieumiejętnego przystosowania się do nowego widoku jest wypadnięcie z planszy i rozpoczynanie akcji od nowa. Na szczęście mamy tu do dyspozycji nieskończoną ilość prób :-).

Journey to the Moon to ciekawa i wciągająca pozycja przedstawiona w dobrej oprawie audiowizualnej. Momentami będzie wymagała sporej zręczności, a czasami zastanowienia.

Grę Journey to the Moon można pobrać w dziale:

Gry -> Przygodowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)