Joyetech eVic VT: akumulator do e-papierosa o pojemności 5000 mAh

Joyetech eVic VT: akumulator do e-papierosa o pojemności 5000 mAh
29.03.2016 18:02
Joyetech eVic VT: akumulator do e-papierosa o pojemności 5000 mAh

Elektroniczne gadżety wchodzą wręcz z butami w każdą sferę naszego życia. Mówią nam ile mamy biegać czy chodzić w ciągu dnia, co mamy jeść (i ile), a nawet wypierają tak powszednie palenie papierosów. E-papierosy na dobre zadomowiły się już zarówno na rynku jak i w świadomości zarówno tradycyjnych palaczy jak i tych bardziej cyfrowych. Tak jak w przypadku smartfonów, jednym z najważniejszych elementów e-papierosa, jest bateria. Im bateria pojemniejsza tym dłużej będziemy mogli pociągnąć naszą smart fajkę. Oto krótki test baterii Joyetech eVic VT o pojemności aż 5000 mAh.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Akumulator w całości jest wykony z aluminium i prezentuje się naprawdę okazale. Zwłaszcza w czarno-czerwonym ubarwieniu. Sprzęt ze względu na pojemność, jest sporych rozmiarów, wysokość 85,6 mm, szerokość 47 mm i grubość 25,5 mm. Swoje też waży. Jednak jest jednym z niewielu, który może się pochwalić regulacją mocy w zakresie od 1 do 60 Watów. Więcej na jego temat dowiecie się z naszego materiału wideo.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Tak na marginesie, do mniejszej wersji (eVic-VTC Mini) ze strony producenta można już pobrać nowe oprogramowanie, do omawianego modelu natomiast jeszcze żadnej łatki nie ma.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)