Joyetech eVic VT: akumulator do e-papierosa o pojemności 5000 mAh

Joyetech eVic VT: akumulator do e‑papierosa o pojemności 5000 mAh

Joyetech eVic VT: akumulator do e-papierosa o pojemności 5000 mAh
Krzysztof Fiedor
29.03.2016 18:02

Elektroniczne gadżety wchodzą wręcz z butami w każdą sferę naszego życia. Mówią nam ile mamy biegać czy chodzić w ciągu dnia, co mamy jeść (i ile), a nawet wypierają tak powszednie palenie papierosów. E-papierosy na dobre zadomowiły się już zarówno na rynku jak i w świadomości zarówno tradycyjnych palaczy jak i tych bardziej cyfrowych. Tak jak w przypadku smartfonów, jednym z najważniejszych elementów e-papierosa, jest bateria. Im bateria pojemniejsza tym dłużej będziemy mogli pociągnąć naszą smart fajkę. Oto krótki test baterii Joyetech eVic VT o pojemności aż 5000 mAh.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Akumulator w całości jest wykony z aluminium i prezentuje się naprawdę okazale. Zwłaszcza w czarno-czerwonym ubarwieniu. Sprzęt ze względu na pojemność, jest sporych rozmiarów, wysokość 85,6 mm, szerokość 47 mm i grubość 25,5 mm. Swoje też waży. Jednak jest jednym z niewielu, który może się pochwalić regulacją mocy w zakresie od 1 do 60 Watów. Więcej na jego temat dowiecie się z naszego materiału wideo.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Tak na marginesie, do mniejszej wersji (eVic-VTC Mini) ze strony producenta można już pobrać nowe oprogramowanie, do omawianego modelu natomiast jeszcze żadnej łatki nie ma.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)