Jubileuszowe targi Film Video Foto już od jutra w Łodzi

28.03.2012 20:03, aktual.: 30.03.2012 01:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W dniach 29-31 marca w Łodzi będzie odbywać się 15 edycja targów Film Video Foto. 150 wystawców z całego świata zaprezentuje sprzęt, akcesoria i oprogramowanie.

Wśród wystawców znajdują się największe firmy w branży, między innymi Adobe, Avid, Canon, EIZO, Epson, Foton, Foto-technika, Magix, Medikon, Nikon, Panasonic, Sony (w tym Sony Creative Software), Wacom. Będzie to doskonała okazja aby w jednym miejscu zapoznać się z ofertą rynkową, zobaczyć nowinki, nawiązać bezpośredni kontakt. W programie targów jest też szereg imprez towarzyszących — spotkania, warsztaty, seminaria, wystawy. Gościem specjalnym będzie Tomasz Lazar — zdobywca drugiej nagrody w kategorii „Ludzie w wiadomościach” World Press Photo 2011, a także nagrody głównej za „Zdjęcie Roku” w konkursie BZ WBK Press Foto. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z fotografem i jego pracami w piątek 30 marca o godz. 13.00. Program spotkania przewiduje rozmowę, prezentację prac autora i sesję pytań od widzów.

Tegoroczna edycja obfituje w producentów oprogramowania. Zaplanowali oni prezentację nowości i swoich topowych produktów. Szczególnie zachęcamy do odwiedzin stoisk: nr 27 — gdzie zaprezentowane zostanie oprogramowanie AVID Studio, nr 51 — na którym zobaczyć będzie można Magix Photo & Graphic Designer 7, a także nr 7 — gdzie znajdziecie nowy Sony Vegas Pro 11. Nowinki software'owe znaleźć będzie można jednak także na stoiskach firm sprzętowych — przykładowo ciekawostką EIZO (stoisko nr 25) będzie nowa wersja oprogramowania ColorNavigator. Sprzętowcy również nie zamierzają być w tyle z nowościami — będzie można zobaczyć między innymi nowe wcielenie fenomenalnego Canona EOS 5D w odsłonie Mark III, a także po raz pierwszy w Polsce model EOS 1D X. Dla równowagi u Nikona znajdziecie fantastycznego D800, a także D4 i intensywnie reklamowanego Nikona 1.

Wszystkich nowości i atrakcji nie sposób wymienić, jedno jest jednak pewne — jeżeli interesujecie się tą tematyką, zdecydowanie warto w najbliższych dniach zawitać do Łodzi. Tegoroczna edycja targów Film Video Foto jest szczególna — w tym roku odbędą się one w nowej lokalizacji — w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy Al. Politechniki 2. Jutrzejszy dzień, 29 marca, przeznaczony jest dla profesjonalistów, 30 i 31 marca targi będą otwarte dla wszystkich chętnych. Na stronach Międzynarodowych Targów Łódzkich dostępna jest szczegółowa mapa stoisk.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)