Jubileuszowe targi Film Video Foto już od jutra w Łodzi

Jubileuszowe targi Film Video Foto już od jutra w Łodzi28.03.2012 20:03

W dniach 29-31 marca w Łodzi będzie odbywać się 15 edycja targów Film Video Foto. 150 wystawców z całego świata zaprezentuje sprzęt, akcesoria i oprogramowanie.

Wśród wystawców znajdują się największe firmy w branży, między innymi Adobe, Avid, Canon, EIZO, Epson, Foton, Foto-technika, Magix, Medikon, Nikon, Panasonic, Sony (w tym Sony Creative Software), Wacom. Będzie to doskonała okazja aby w jednym miejscu zapoznać się z ofertą rynkową, zobaczyć nowinki, nawiązać bezpośredni kontakt. W programie targów jest też szereg imprez towarzyszących — spotkania, warsztaty, seminaria, wystawy. Gościem specjalnym będzie Tomasz Lazar — zdobywca drugiej nagrody w kategorii „Ludzie w wiadomościach” World Press Photo 2011, a także nagrody głównej za „Zdjęcie Roku” w konkursie BZ WBK Press Foto. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z fotografem i jego pracami w piątek 30 marca o godz. 13.00. Program spotkania przewiduje rozmowę, prezentację prac autora i sesję pytań od widzów.

Tegoroczna edycja obfituje w producentów oprogramowania. Zaplanowali oni prezentację nowości i swoich topowych produktów. Szczególnie zachęcamy do odwiedzin stoisk: nr 27 — gdzie zaprezentowane zostanie oprogramowanie AVID Studio, nr 51 — na którym zobaczyć będzie można Magix Photo & Graphic Designer 7, a także nr 7 — gdzie znajdziecie nowy Sony Vegas Pro 11. Nowinki software'owe znaleźć będzie można jednak także na stoiskach firm sprzętowych — przykładowo ciekawostką EIZO (stoisko nr 25) będzie nowa wersja oprogramowania ColorNavigator. Sprzętowcy również nie zamierzają być w tyle z nowościami — będzie można zobaczyć między innymi nowe wcielenie fenomenalnego Canona EOS 5D w odsłonie Mark III, a także po raz pierwszy w Polsce model EOS 1D X. Dla równowagi u Nikona znajdziecie fantastycznego D800, a także D4 i intensywnie reklamowanego Nikona 1.

Wszystkich nowości i atrakcji nie sposób wymienić, jedno jest jednak pewne — jeżeli interesujecie się tą tematyką, zdecydowanie warto w najbliższych dniach zawitać do Łodzi. Tegoroczna edycja targów Film Video Foto jest szczególna — w tym roku odbędą się one w nowej lokalizacji — w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy Al. Politechniki 2. Jutrzejszy dzień, 29 marca, przeznaczony jest dla profesjonalistów, 30 i 31 marca targi będą otwarte dla wszystkich chętnych. Na stronach Międzynarodowych Targów Łódzkich dostępna jest szczegółowa mapa stoisk.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)