Jubileuszowy konkurs Autodesk Inventor rozstrzygnięty

Jubileuszowy konkurs Autodesk Inventor rozstrzygnięty

28.01.2011 13:16, aktualizacja: 31.01.2011 10:25

Poznaliśmy zwycięzców konkursu Autodesk Inventor - Projekty Dekady zorganizowanego przez firmę Autodesk z okazji 10-lecia istnienia oprogramowania Autodesk Inventor na polskim rynku.

Celem konkursu było wyłonienie innowacyjnych projektów stworzonych przez polskich inżynierów przy wykorzystaniu Autodesk Inventora. Jest to zaawansowane narzędzie przeznaczone do modelowania projektowanego urządzenia jako modelu 3D. Projekty nadsyłane od końca sierpnia zeszłego roku, były oceniane w kategoriach profesjonalna i studencka, a także wybór internautów. W kategorii profesjonalnej wygrał Grzegorz Matuła, za projekt „BELFAGOR”. Przedstawił on model urządzenia do obróbki cieplnej metali. Z kolei w kategorii studenckiej pierwsze miejsce zajął zespół PWR Racing Team z Politechniki Wrocławskiej za projekt wyścigowego bolidu Formuły Student.

Głosami internautów wygrał Wojciech Żeglicki z Uniwersytetu Rzeszowskiego za projekt ATV. Nagrodami dla profesjonalistów był wyjazd na Autodesk University w Las Vegas oraz komercyjna najnowsza wersja Autodesk Inventor Professional, natomiast studenci otrzymali wysokiej klasy komputer. Pełna lista zwycięzców dostępna jest na stronie konkursu. Vortal dobreprogramy był patronem medialnym konkursu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)