Jubileuszowy pakiet Nero Multimedia Suite 10 już w sprzedaży

Jubileuszowy pakiet Nero Multimedia Suite 10 już w sprzedaży

Wojciech Kowasz
21.04.2010 13:08

Alstor, polski dystrybutor oprogramowania Nero, wprowadza do sprzedaży w Polsce jubileuszowy pakiet Nero Multimedia Suite 10.

Nero Multimedia Suite to pakiet, w skład którego wchodzą aplikacje przeznaczone do edycji grafiki i wideo (Nero Vision Xtra), nagrywania gotowych materiałów (Nero Burning ROM) oraz narzędzie do tworzenia kopii zapasowych (Nero BackItUp and Burn), a także narzędzia SmartStart, DiscCopy Gadget, CoverDesigner, SoundTrax, WaveEditor, Recode i Toolkit. Pakiet wydany został z okazji 15 rocznicy powstania firmy Nero AG, producenta tego popularnego oprogramowania do nagrywania płyt. Wersję testową (trial) można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Multimedia -> Pakiety multimedialne. Wersja ta działa przez 15 dni i posiada ograniczenia: nie obsługuje funkcji tworzenia i odtwarzania AVCHD, a także formatów MPEG-4 i BD-AV.

Nero Multimedia Suite 10 będzie dostępne w najbliższych dniach w sprzedaży detalicznej w sklepach na terenie całej Polski w sugerowanej cenie detalicznej 299 zł za wersję pudełkową. Już teraz pakiet można kupić w sklepie internetowym Nero w wersji elektronicznej (do pobrania) za 279,99 zł. Użytkownicy Nero 9 i poprzednich wersji mogą dokonać aktualizacji do Nero Multimedia Suite 10 za 209,99 zł.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)