Jutro premiera Adobe Flash Server Software 4

10.09.2010 15:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adobe zapowiedziało premierę programów Flash Server Software 4 do obsługi strumieni wideo i komunikacji w czasie rzeczywistym. Będzie ona miała miejsce jutro podczas targów IBC 2010.

Targi IBC 2010 potrwają od 10 do 14 września w Amsterdamie. Tam też Adobe zaprezentuje czwartą wersję rodziny programów Flash Server Software. Służą one do przesyłania wideo w Internecie w trybie na żywo i na żądanie z dostosowaniem transferu do wymagań łącza użytkownika, a także pozwalają szyfrować połączenia. Jak stwierdził David Wadhwani z Adobe, mogą być również wykorzystywane w grach komputerowych online. W skład programów wchodzą takie narzędzia jak Flash Media Streaming Server 4 dla małych i średnich firm umożliwiający przesyłanie materiałów na żywo. Z kolei Flash Media Interactive Server 4 pozwala na bezpieczne, dopasowane do wymagań użytkownika przesyłanie danych. Dodatkowe funkcje w programie to playback i obsługa aplikacji społecznościowych. Flash Media Enterprise Server 4 łączy możliwości dwóch poprzednich programów.

Adobe podał też ceny produktów. Adobe Flash Media Streaming Server 4 będzie dostępny za 995 dolarów, zaś Adobe Flash Media Interactive Server 4 za 4500 dolarów. Podczas targów IBC 2010 pracownicy firmy będą prezentować najnowsze programy i ich zastosowanie. Osoby, które nie wybierają się do Amsterdamu, mogą obejrzeć na żywo premierę Flash Server Software 4 na stronie internetowej firmy Adobe.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)