Już dzisiaj premiera Windows 7 i Windows Server 2008 R2

Już dzisiaj premiera Windows 7 i Windows Server 2008 R2

Wojciech Kowasz
22.10.2009 11:53, aktualizacja: 22.10.2009 12:07

Już dzisiaj Microsoft oficjalnie ogłosi dostępność w sprzedaży systemów Windows 7 i Windows Server 2008 R2. Zainteresowanym polecamy transmisję on-line ze światowej premiery w Nowym Jorku.

Windows 7 to bezpośredni następca Visty. Pomimo tego, że premiera odbywa się dzisiaj, głośno o systemie jest już od dawna - najpierw przyczyniły się do tego publiczne programy beta, później wydanie finalnej wersji (RTM) w lipcu i udostępnienie jej w wielu kanałach tak, że większość osób zawodowo związanych z IT, studentów i sprzedawców sprzętu już od dawna ma ją na swoich komputerach. Podobnie sprawa wygląda z serwerowym Windows Sever 2008 R2, czyli następcą Windows Server 2008 - wbrew nazwie R2 sugerującej drobne usprawnienia tym razem jest o zupełnie nowy system, a dzięki nowej edycji Foundation dostępnej w cenie około 500 złotych oferta na rynek małych sieci jest bardziej atrakcyjna niż w poprzedniej wersji.

O godzinie 17:00 czasu polskiego w Nowym Jorku rozpoczyna się wielka impreza premierowa, w której będzie można wziąć udział także on-line za pośrednictwem zorganizowanego przez Microsoft webcastu. Na stronie premierowej znaleźć można także inne informacje o nowych produktach i towarzyszących głównej premierze imprezach.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (133)