Już jutro ruszają warsztaty Foto Wideo 2010

Już jutro ruszają warsztaty Foto Wideo 2010

20.10.2010 10:57

Jutro rozpoczynają się darmowe warsztaty Foto Wideo 2010, podczas których zaprezentowane zostaną najnowsze technologie związane z fotografią i grafiką komputerową.

W tym roku w Katowicach, gdzie odbędą się warsztaty, będzie można wziąć udział zarówno w wykładach na temat technologii, jak i ćwiczeniach z najnowszym sprzętem. Spotkanie pomyślane jest w ten sposób, aby każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania, mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Uczestnicy Foto Wideo 2010 zapoznają się z takimi zagadnieniami jak technologia półprzezroczystego lusta, proces tworzenia ruchomej panoramy, a także profesjonalne korzystanie z programu Sony Vegas Pro 2010. Ponadto będzie można przetestować najnowsze urządzenia jak chociażby kamera NEX-VG10E czy tablet Wacom.

Warsztaty odbędą się w Miejskim Domu Kultury „Koszutka” w Katowicach (ul. Grażyńskiego 47). Można wziąć w nich udział bezpłatnie, a co więcej, dla uczestników przygotowane zostały atrakcyjne nagrody - także od dobrychprogramów ;) Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na stronie internetowej Foto Wideo 2010. Tam też można zapoznać się z pełnym planem warsztatów i sprawdzić lokalizację spotkania na mapie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)