Kiano Intelect X2 HD: tania hybryda w akcji!

Strona głównaKiano Intelect X2 HD: tania hybryda w akcji!
30.11.2016 18:28

Zobacz też

Przez ostatnie kilka dni miałem okazję testować nowe urządzenie marki Kiano. Był to hybrydowy komputerek 2w1 o nazwie Intelect X2, czyli tablet z dopinaną klawiaturą. Sprzęt wywarł bardzo pozytywne wrażenie, zwłaszcza że ostatni mój kontakt z produktami tej marki do miłych nie należał. W materiale wideo pokazujemy, jak takie rozwiązanie sprawdza się w codziennych zastosowaniach.

bEExxkad
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Kiano Intelect X2 to dziesięciocalowy tablet x86 z Windowsem 10 i doczepianą klawiaturą. Wykonany w całości z aluminium powinien się spodobać nawet wymagającym użytkownikom. Rozwiązanie takie sprawdzi się zarówno w konsumpcji treści, pomocne będzie też w prostych pracach biurowych i niewymagających grach. Wydajność procesora Intel Atom X5 Z8300 w zupełności wystarczy do tego typu zastosowań.

Bardzo miłym akcentem jest cena detaliczna urządzenia, jedyne 899 złotych. W tak niskiej cenie otrzymujemy całkiem wydajny sprzęt z Windowsem 10, stanowiąc alternatywę dla starszych i powolnych tabletów, jak również najtańszych notebooków.

Udostępnij:
bEExxkbb