Kickstarter nareszcie z oficjalną aplikacją mobilną na Androida

Kickstarter nareszcie z oficjalną aplikacją mobilną na Androida

22.01.2016 16:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trudno jednoznacznie stwierdzić dlaczego tak długo zwlekano z opublikowaniem programu, zwłaszcza że analog na iOS jest już dostępny od trzech lat. Co więcej, posiada on nawet więcej funkcji przydatnych dla organizatorów zbiórek: na Androidzie nie uświadczymy znanych z iOS-a możliwości aktualizowania swojej akcji i śledzenia postępów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Otrzymujemy za to bardzo prosty katalog trwających zbiórek utrzymany w skrajnie minimalistycznym wzornictwie Material Design. Użytkownik może z poziomu prawego menu przeglądać dziesiątki kategorii tematycznych. Po wybraniu którejś z nich może przejść do panelu zbiórki.

Tam zapozna się z podstawowymi informacjami o zbiórce w formie znanej z samego serwisu. Dostępne są także filmy promocyjne, które uruchamiają się w wewnętrznym odtwarzaczu. Oczywiście obecna jest także opcja wsparcia przedsięwzięcia: po wyświetleniu zbiórki, na dolnej belce interfejsu pojawia się duży zielony przycisk, który to umożliwia za pośrednictwem karty płatniczej.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Kickstarter dla Androida to przejaw skrajnego minimalizmu, zarówno w kwestii interfejsu, jak i funkcjonalności. Aktualnie aplikacja stanowi tak naprawdę rozbudowany i dobrze przygotowany katalog zbiórek, nie oferuje jednak nic dla ich organizatorów: aby rozpocząć akcję trzeba zasiąść przed ekran komputera. To dość nieoczekiwana taktyka, jak na serwis, który w ostatnim czasie często bywa jedynym kanałem dystrybucji innowacyjnego sprzętu. Aplikację można już znaleźć w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)