Klienci UPC mogą za darmo zabezpieczyć swoje urządzenia

Klienci UPC mogą za darmo zabezpieczyć swoje urządzenia

Klienci UPC mogą za darmo zabezpieczyć swoje urządzenia
14.07.2014 19:51, aktualizacja: 14.07.2014 20:40

UPC swoim klientom, zupełnie za darmo oferuje Pakiet Bezpieczeństwa UPC na urządzenia mobilne i komputery PC. Zabezpieczy on nasze laptopy, smartfony i tablety między innymi podczas wakacji.

Obecnie większość osób nie wyobraża sobie dnia bez smartfona czy laptopa, aktywnie korzysta z niego nawet podczas wakacyjnego wyjazdu. Niestety spora część użytkowników nie jest świadoma zagrożeń i praktycznie wcale nie zabezpiecza ważnych danych. Natomiast na urządzeniach mobilnych i komputerach przechowujemy wiele informacji, których utrata może wiązać się z poważnymi konsekwencjami. W związku z tym zapewnienie odpowiedniej ochrony powinno być dla nas priorytetem, dzięki temu jesteśmy w stanie zablokować przestępcy dostęp do naszych zdjęć, kontaktów, prywatnych wiadomości oraz karty kredytowej.

Obraz

Firma UPC dla swoich klientów przygotowała specjalny, darmowy Pakiet Bezpieczeństwa UPC na urządzenia mobilne oraz komputery. W wersji przeznaczonej na komputery PC w skład wchodzą: antywirus, firewall i kontrola rodzicielska, która umożliwia rodzicom kontrolę stron odwiedzanych przed dzieci. Pakiet zapewnia też ochronę przed oprogramowaniem szpiegującym oraz sprawdza pocztę i rozpoznaje spam, a następnie umieszcza go w odpowiednim folderze. Natomiast Pakiet Bezpieczeństwa UPC w wersji na smartfona lub tablet to: bezpieczne przeglądanie stron www, ochrona tożsamości w Internecie, kontrola rodzicielska, blokada połączeń i wiadomości SMS/MMS, lokalizacja urządzenia oraz antywirus.

Klienci UPC, którzy chcą skorzystać z tego Pakietu Bezpieczeństwa, muszą wejść na platformę Moje UPC, przejść do sekcji Pakiet Bezpieczeństwa i wybrać urządzenie na jakim oprogramowanie ma zostać zainstalowane. Skorzystać mogą z maksymalnie trzech licencji. W przypadku instalacji na komputerze klient otrzyma e-mail, natomiast w przypadku smartfona lub tabletu do użytkownika wysłany zostanie SMS z linkiem, który pozwali pobrać aplikację.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)