Kobieta Ślimak startuje z planszówką iGranie z Gruzem

Kobieta Ślimak startuje z planszówką iGranie z Gruzem

Kobieta Ślimak startuje z planszówką iGranie z Gruzem
Karolina Kowasz
22.05.2014 17:26

Jeżeli ktoś nie zna komiksu internetowego Chata Wuja Freda (Chatolandia) to lepiej niech szybko nadrabia zaległości. Jego autorka, Ilona, znana także jako Kobieta Ślimak, już niedługo podbije serca Internautów w zupełnie nowy sposób — tym razem za pomocą gry planszowej, która jest boleśnie życiowa i jednocześnie dostarczy dużo rozrywki.

Chata Wuja Freda przedstawia: iGranie z Gruzem

Gracze będą mieli okazję wcielić się w grupę osób po studiach, które zostają odcięte od maminej pępowiny i muszą same poradzić sobie w życiu. W tym ostatnim, jak wiadomo, jest sinusoidalnie, toteż postaci będą sobie radzić rozmaicie. Zależnie od potrzeby, będą mogły łączyć siły celem pogrążenia innych graczy bądź próbować działać na własną rękę.

Tak zwany Świat Gruzu zachowuje pozory sprawiedliwości, toteż każdy z bohaterów ma rozmaite talenty, a także wady. Pomagają one w realizacji życiowego celu oraz przeżyciu. Oczywiście sprawiedliwość jest tylko złudzeniem, nie istnieje w tym świecie, zupełnie tak samo, jak w realnym.

Postaci będą walczyć o każdy pieniądz i jedzenie. Będą się także zmagać z rzeczywistymi problemami jak nawał pracy, biurokracja czy kiepskie związki. Zwycięzca może być tylko jeden, toteż gracze z pewnością będą się wzajemnie podkopywać i zdradzać. Zupełnie jak w życiu.

Osoby, które jeszcze nie wsparły projektu, zdecydowanie powinny to uczynić, bowiem szykuje się jedna z ciekawszych planszówek tego roku. Do tego wszystkiego jest to pomysł naszej rodzimej graficzki, więc tym bardziej warto dorzucić do niego chociażby 5 zł „na bułę”.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Nowa galeria z Destiny
Nowa galeria z Destiny
Tomasz Wrzesień
Nowa galeria z Knack
Nowa galeria z Knack
Tomasz Wrzesień
Nowa galeria z D4
Nowa galeria z D4
Tomasz Wrzesień
Nowa galeria z Thief
Nowa galeria z Thief
Tomasz Wrzesień
Komentarze (6)