Kolejna aktualizacja Logic Pro i Logic Express

Kolejna aktualizacja Logic Pro i Logic Express

29.10.2010 13:19

Apple wydał kolejną aktualizację programów Logic Pro i Express przeznaczonych do profesjonalnej obróbki muzyki. Tym razem skupiono się na obsłudze technologii Hyper-Threading Intela.

Hyper-Threading to technologia mająca na celu zwiększenie obliczeń, które prowadzone są równolegle przez procesory. Apple wprowadził zmiany do swoich aplikacji, związane z technologią opracowaną przez Intela. W wersji 9.1.3 Logic Express rozszerzono zgodność z Hyper-Threading, natomiast w wydaniu Pro poprawione zostały błędy związane z obsługą technologii. Kolejne poprawki dotyczą błędów wykrytych we wcześniejszym wydaniu programów. Między innymi chodzi o niespodziewane wyłączenie aplikacji podczas korzystania z Native Instruments Kontakt 4 Memory Server.

Aktualizacje obu programów można pobrać ze stron firmy Apple lub też za pomocą komendy Apple -> Uaktualnienia. Wielkość plików nie przekracza 200 MB. Wersja 9 Logic Pro została wydana w czerwcu 2009 roku, natomiast w styczniu tego roku ukazało się wydanie 9.1, w którym wprowadzono między innymi nowe wzmacniacze gitarowe czy funkcję Flex Time do zarządzania synchronizacją czasową i tempem nagrań.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)