Kolejna gra twórców Rock Band to darmowe muzyczne tamagotchi BeatNiks

Kolejna gra twórców Rock Band to darmowe muzyczne tamagotchi BeatNiks

Kolejna gra twórców Rock Band to darmowe muzyczne tamagotchi BeatNiks
06.11.2015 14:48, aktualizacja: 06.11.2015 15:01

Zespół Harmonix zyskał niemałą sławę jako pomysłodawca serii gier Guitar Hero, a po przejęciu jej przez Activision szybko wystartował z konkurencyjną marką Rock Band. Czwarta część, wydana na konsole nowej generacji, niedawno trafiła do sklepów, więc można było zająć się domknięciem projektu tworzonego nieco w tajemnicy. Na przenośne urządzenia z Androidem oraz iOS trafiło bezpłatne tamagotchi BeatNiks.

BeatNiks Official Trailer - Meet the BeatNiks!

Nowoczesny wirtualny zwierzak to już nie mała zbitka słabo animowanych pikseli, ale sympatycznie zrobiony stworek z własnymi upodobaniami muzycznymi. Pewien lubiący mieszać style profesorek postanowił stworzyć idealnego kompana i tu do akcji wkracza gracz. Wybieramy po jednej z trzech proponowanych opcji melodycznych, by w ten sposób wygenerować postać, której należało będzie potem doglądać. Da się ją myć, karmić, ubierać na wiele sposobów, a wraz z każdym wypełnionym zadaniem z listy zyskuje ona również doświadczenie, co przekłada się na większe możliwości w grze.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Z czasem odblokowujemy przy okazji dostęp do kolejnych budynków w barwnym mieście sympatycznych postaci. Zajrzymy między innymi do sklepu z ciuchami i gadżetami, do laboratorium w celu przeobrażenia podopiecznego w wyższą formę życia, czy do salonu gier, z szeregiem różnorodnych konkurencji do sprawdzenia. Udział w każdej daje pewien zastrzyk monet, im trudniejsze wyzwanie, tym ich więcej, a te przydadzą się naturalnie w zabawie. Twórcy spory nacisk położyli też na muzykę w tle.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wesoło machający kończynami do rytmu ulubionych kawałków gracza stworek to tylko pierwszy z brzegu umilacz czasu. Nasze upodobania będą także wpływały na cały styl reprezentowany przez zwierzaka, dając nawet dostęp do nowych ubrań czy elementów wyposażenia wnętrza. Jako projekt stanowiący skok w bok od czegoś poważniejszego, BeatNiks jest całkiem dopracowaną i wciągającą produkcją. Niestety główną wada w tym przypadku, jeśli chcielibyście pokazać grę dzieciom, jest na tę chwilę brak polskiej wersji językowej. Mimo wszystko jednak warto sprawdzić, bo tamagotchi to był hit...

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)